Apartamentowiec w sąsiedztwie Łazienek Królewskich gotowy do zamieszkania

2021.03.09

Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do wybudowanego apartamentowca Rezydencja Łazienki Park, który powstał w duchu modernizmu 20-lecia międzywojennego.

Na warszawskim Ujazdowie oddany został do użytku apartamentowiec Rezydencja Łazienki Park, który wybudowany został przez firmę Yareal. W ekskluzywnym budynku znajduje się 64 apartamenty o zróżnicowanych metrażach.

Apartamentowiec o charakterystycznej bryle, który powstał przy ulicy 29 listopada 10 w Śródmieściu ma jeszcze w ofercie kilka, gotowych do odbioru apartamentów o metrażach od 56 do 150 metrów kwadratowych oraz mieszkania typu studio. Mieszkańcy Rezydencji Łazienki Park mają do dyspozycji 95 miejsc parkingowych w podziemnym garażu oraz 32 komórki lokatorskie, a także aneksy rowerowe. Inwestycja w Warszawie została certyfikowana w systemie zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good.

Apartamentowiec, którego projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni HRA ma charakterystyczne zaokrąglenia we wnętrzach, na fasadzie i balkonach – sąsiaduje z parkiem Łazienki Królewskie.

Przestrzenie wspólne Rezydencji Łazienki Park zostały urządzone w stylistyce przedwojennej, mieszczańskiej rezydencji. Klimat epoki tworzy zarówno wyjątkowy projekt, jak i realizacja, na którą składają się znakomitej jakości materiały, stylowe oświetlenie, czy identyfikacja wizualna nawiązująca do np. efektownego wzornictwa 20-lecia międzywojennego. Trudno nie zachwycić się spiralnymi klatkami schodowymi rozświetlonymi przez wpadające przez dach promienie słoneczne, czy widokiem dostępnej dla mieszkańców, ekskluzywnej strefy fitness i relaksu, wyposażonej w przyrządy do ćwiczeń, saunę, prysznice, a także taras z leżakami” – mówi Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Fryta
  Gość
  2021-03-10 09:45:28
  Totalnie chore pomysły. Dla pieniędzy potrafi się zniszczyć wszystkie miejsca gdzie można odpocząć byle bogol mógł poszaleć.

 • Radek
  Gość
  2021-03-10 17:28:10
  Fryta, po prostu przejedź się i zobacz, bo nie masz pojęcia o jakim miejscu piszesz. Bogol ?

 • ania
  Gość
  2021-03-10 19:42:59
  oj fryta fryta. kompleksy przez ciebie przemawiają.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.