Soho 18 rozpoczyna realizację kompleksu Soho by Yareal


2019.10.28
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczyna się budowa budynku mieszkalnego Soho 18 na warszawskiej Pradze Południe, który stanowił będzie pierwszy etap inwestycji mixed-use - Soho by Yareal.

Soho 18 będzie 9-kondygnacyjnym budynkiem, w którym zaplanowano 131 mieszkań, większości dwu- i trzypokojowe, jak również kawalerki oraz duże, ponad 100-metrowe lokale czteropokojowe. Inwestycja powstaje na działce u zbiegu ulic Żupniczej i Chodakowskiej, a jej generalnym wykonawcą jest firma Unibep S.A.

Do wnętrza budynku prowadziło będzie 2-kondygnacyjne lobby z recepcją. Deweloper zaplanował również na osiedlu tereny rekreacyjne, a także przestrzeń do uprawiania sportu i zabawy dla dzieci. Soho 18 zaprojektowane zostało przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci. Pomimo, że budowa dopiero ruszyła, sprzedanych zostało już ponad 40 proc. mieszkań.

Soho by Yareal będzie inwestycją mixed-use, która powstanie na działce o powierzchni pięciu hektarach pomiędzy ulicami Mińska, Chodakowska, Żupnicza i Bliska. Kilkuetapowy projekt łączył będzie postindustrialny klimat z modernistyczną architekturą nowej zabudowy. Inwestycja zakłada realizację licznych punktów handlowo-usługowych, które dopełni oferta kulturalno-artystyczna oraz gastronomiczna Soho. Soho by Yareal będzie certyfikowany w systemie BREEAM.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.