Inwestycje mazowieckie

Forum

 • Heniek Gość
  No tak, jak większość tutaj?
 • pasikonik Gość
  Widać że jest zainteresowanie.Już 10 mieszkań sprzedanych.
 • realisticc Gość
  Warsaw Unit juz jest oficjalnie w budowie. Zaczerpnijcie trochę informacji.
 • motekk Gość
  Według mnie niestety tzw. szału nie robi ta inwestycja, brak bujnej zieleni i zbyt niskie to także na tle okolicznych budowli aby wyróżniać się jako przestrzeń naprawdę prestiżowa i przyszłościowa.
 • min Gość
  Hałas to czego tam nie brakuje. Bliskość ruchliwej ulicy, korków w godzinach szczytu i ilości spalin powoduje, że to obezwładniajaco ciekawa oferta. "Osiedle Forma pierwotnie zapowiadało się nawet fajnie i brałem pod uwagę zakup mieszkania. Niestety to co w tej chwili obserwuję jak zagęszczono liczbę budynków na tym terenie to bardziej adekwatna jest nazw osiedla ,,Komora Gazowa" przy Ostrobramskiej gdyż na wysokości tego osiedla tworzą się korki . Wyjazd z osiedla możliwy tylko przez Motorową - w godzinach szczytu korki gdyż ulica ta jest skrótem na Gocław i główną ulicą wyjazdową dla Przyczółka Grochowskiego z chronicznym brakiem miejsc postojowych. Osiedle wewnątrz to okna w okna z minimalną ilością zieleni w układzie labiryntowym i zalegającym smogiem . Ktoś tutaj porównywał to osiedle do osiedla Saska tego samego dewelopera - nie ma porównania. Faktem jest ze jest bliskość przystanków komunikacyjnych i to chyba jedyna zaleta. Godny uwagi jest jeden budynek tego osiedla tj dominanta wysokościowa narożna i to raczej ostatnie piętra . Ceny - ok 9 tys/m2 to dla mnie raczej abstrakcja biorąc pod uwagę to co napisałem.
 • Jarząbek trener trzeciej klasy. Gość
  I liczę na dalszy dynamiczny rozwój w DŁUGIM HORYZONCIE CZASOWYM.
 • AAP Gość
  Boziu jak ja nie znoszę wysokiej zabudowy!!! A GDZIE PLACE i ZIELEŃ? PRZYTULNE MIEJSCA, GDZIE MOŻNA W SŁOŃCU POSIEDZIEĆ??? Spokojnie z psem na spacer wyjść, rowerem jechać? Gdzie kawiarenki, kina, teatry?

zobacz więcej...