Inwestycje mazowieckie

Forum

 • Gosc Gość
  Właśnie tak.zaluje że tam kupiłam mieszkanie ale teraz to już pozamiatane.umowa jest taka że żadnej kasy nie oddadzą trzeba czekać i modlić się żeby wogole dali klucze.ech co to za kraj !
 • Piksel Gość
  Na początek: inne materiały zapisano w pierwotnym projekcie a z tymi obecnymi buduja partacze bo tak niedokładnie ze świat wydać i wiele innych usterek. Ale Gość niech ucisza i uspokaja to za chwilę zakryją tynkiem i przeciez będzie pięknie i tak jest wiele spraw ale niech Gośc dalej wszystkich ucisza bo jeszcze kasa musi spłynąć. teraz Zapewniam że jestem jednym z tych naiwnych co uwierzyli deweloperowi ale nie moge pisać wszystkiego by ich nie przygotować na mydlenie oczu. Mam nadzieję ze jak założę sprawę to ktos się jeszcze przyłączy i udowodnimy mądrali ze trzeba się wywiązywać z umów.
 • Izak Gość
  Jakieś małe te pomieszczenia. :). Ale gratulacje pomysłu :)
 • Strachu Gość
  To będzie dobry punkt dla turystów :)
 • Gawron Gość
  Na mapce źle zaznaczono działkę. Właściwa to ta następna w prawo.
 • Bero Gość
  Przed odbiorem mieszkania proponuję zapytać, jak będzie rozwiązana kwestia wyjazdu z osiedla. Przypomnę, że jedyny dojazd przewidziany w planie miejscowym w rzeczywistości nie istnieje, jedyny dojazd to ten na dziko na budowę. Kupujący, popatrzcie na plan zagospodarowania żeby nie było płaczu jak np PINB albo straż pożarna nie odbierze osiedla przez to.

  A jak mowa o czarnym PR to najlepszy zrobił sobie sam deweloper wycinając kilkaset drzew, nie wiadomo czy legalnie? Śmierdząca sprawa. A tak się chwalili zielenią wokół, tyle że większośc wycieli i będą ciąć dalej pod bloki i centrum handlowe.
 • Bero Gość
  Rok minął i gdzie ta ulica co to miała być zbudowana? Pierwszy etap zaraz będzie oddany a wyjazd jest tylko na zruinowaną Łopianową, gdzie jest tak wąsko, że nie ma jak się minąć z ciężarówką.

  Park? Zero konkretów, wycieli drzewa i na razie tyle, pewna tylko budowa gazociągu i klepisko po tym. Wizualizacje ociekające zielenią można włożyć między bajki.

  Bez urazy, ale większość tego co jest mówione o tej okolicy jeżeli chodzi o zieleń, komunikację, drogi to pobożne życzenia. Na razie jest dużo bloków, jedna ulica wyjazdowa i coraz większy problem z brakiem szkół i przedszkoli.

zobacz więcej...