Inwestycje mazowieckie

Forum

 • Fakman Gość
  Jak przy Karlińskiego, skoro adres podany na tej stronie to Jana Kazimierza 62A.
  Czy taka informacja to też sprawka trolli?
 • Tłusty misio Gość
  Mieszkańcy parterów w 4. klatce Nowego Południa chyba sobie nieźle plują w brodę teraz. Zjazd do garażu tuż za oknem. Ja pitolę...
 • Michaś Gość
  Można powiedzieć, że wychowałem się w pedecie. Pamiętam te ciężkie kotary przy wejściach, chroniące w zimę przed mrozem. Jeżeli chodzi o biura w stolicy, to ciągle mnie zastanawia kto tam pracuje, bo tyle tego, jak mrówków. A teraz gdy, ogrom ludzi przeszło na pracę zdalną, a firmy likwidują biura bo doszły do wniosku, że zdalnie też można i koszty znacznie mniejsze. To jakim sensem jest budowa kolejnych biurowych molochów.
 • Mat Gość
  Ehh, a tramwaje na nie wiadomo kiedy... jeżeli połączą budowę tej kładki z rewitalizacją Okrzei na Pradze to wtedy by to wyszło, byłby fajny ciąg aż do konesera, ale i tak to nie powinien być teraz priorytet.
 • Haha Gość
  Czyli twoim zdaniem Ursus wybierają osoby majętne, których stać na Mokotów czy Wolę albo na dom pod Warszawą (wraz z zakupem działki pod dom) ale kupili na Ursusie bo są:
  a) frajerami i nie znają się na dzielnicach Warszawy
  b) totalnym Januszami którzy kupują zawsze to co najtańsze i oszczędzają nawet na mydle
  c) masochistami i lubią stać w giga korkach (bo skoro majętni to jeżdżą autem), wdychac smog z okolicznych kóz grzewczych, słuchać tutu tutu pociagów (w sytuacji gdy chwalą się bliskością PKP), i siedzieć w domu bo na Ursusie nie ma rozrywki ani zieleni.

  Która odpowiedź? :) Nie ma zalet Ursus poza incydentalnymi przypadkami bliskości stacji PKP

 • Wa-wiak Gość
  Masz rację "varsavianista"!
  "WaRsZaFka", czy twoi rodzice to też relikt socjalizmu?

zobacz więcej...