Inwestycje warszawski zachodni

Forum

 • Mirso Gość
  Bardzo fajne osiedle :) Podoba nam się z małżonką, musimy się rozeznać, czy to na naszą kieszeń, bo naprawdę – taka okazja może się nie powtórzyć.
 • Marek Gość
  Najlepsze jest to, że przybędzie kolejne powiedzmy 15 tys tirów a dojazd z autostrady przez wsie. Te setki tys m2 magazynów powinno być przy zjazdach z autostrad a nie zalewać betonem najlepszej klasy grunty w okolicach Ożarowa i Błonia, to bandytyzm i zbrodnia na przyrodzie, gospodarce rolnej odpowiedzialnej za żywność.. Jak zbudują to lotnisko będzie to idealne miejsce do życia. Lepsze od Majorki i Toskanii.
 • Jacek Gość
  a z wyglądu ładne ale.... tynki należy dobrze obejrzeć
 • Wioleta Gibert Gość
  Aria Development nie zasługuje nawet na "pół gwiazdki". W zeszłym roku zakupilismy mieszkanie od tego dewelopera w Wieliszewie. W momencie zakupu wszystko pięknie, ładnie. Po wprowadzeniu się w grudniu do mieszkania okazało się, że woda leje nam się po ścianie na szerokości około 2 m., przecieka dach, pojawiają się zacieki w dużym pokoju, łazience, pojawia się pleśń. Problemy zgłaszane, zarówno wadliwej wentylacji, przecieków, zagrzybienia. Każdy umywa rece. Problemu nie ma. Głuchy telefon. A kiedy uda się skontaktować już z dyrektorem słyszymy ze to NASZE MIESZKANIE i nic nie mogą zrobić. Rzeczywiście, bardzo profesjonalne podejście i poszanowanie klienta. Odradzam i nie polecam!
 • Ożarowiak Gość
  Tylko wyjazd z Ożarówa czasami trwa 15 min. Szczególnie jak ktoś na 8 chce na Mordor dojechać to musi poświęcić minimum godzinę mowa o samochodzie. Komunikacja miejska minim 1,2h koleją nie wiem ale też kolorowo nie jest. Aha Legendy jest koło pięknej linii średniego napięcia. Powodzenia życzę
 • Grrrr z błonia Gość
  Widzieliście co zrobili z tej chałupy. Opieprzyli go w blasze, wygląda jak cholerna hala. Ktoś powinien za to odpowiedzieć jak można takiego babola zrobić... Cholera Błonie to stolica logistyki, ale żeby blaszane hale stawiać w centrum miasta... Zamiast stawiać takie dziadostwo brzydkie lepiej by ten przejazd kolejowy burmistrz zrobił a jemu się cholera pogięty blaszak ubzdurał
 • lela Gość
  Zabawnie rzetelny opis lokalizacji: "W najbliższej okolicy stoją gmach Przedszkole w Bliznem Jasińskiego, osiedle Willa Kampinos oraz osiedle Zen Garden". Zen Garden jest w innej gminie (Ożarów Maz.) i kilka kilometrów o tej inwestycji;)))))

zobacz więcej...