Inwestycje pruszkowski

Forum

 • Michał Binzer Gość
  sztos, bardzo polecam - mieszkamy, było ciut korekt, ale bez przesady - ogólnie, fajny kontakt z handlowcami, mamy też to szczęście, że mamy b. fajnych sąsiadów - z czystym sercem mogę zarekomendować te inwestycje
 • Ja Gość
  Jak wrócimy do pracy czas dojazdu około 40 min. Korek na światłach przy ul Długiej w Dawidach dochodzi do szkoły w poniedziałki. W nocy faktycznie wertepami obok lotniska 15 min do Mordoru.
 • kris Gość
  Panie Piotrze, interwencja zgłoszona!
 • ja z Bliskiej Gość
  zarząd TBS Zieleni Miejskiej nie dokonuje żadnych zgłaszanych do nich napraw przecieków dachów zgłaszanych po ulewie sprzed 3 tygodni, brak kratek wentylacyjnych w elewacjach bloków nadal służy dalszej dewastacji budynków za które mieszkańcy płacą za wysokie czynsze w porównaniu z innymi TBSami- np. w Warszawie. Tłumaczą to niemożliwością prac ekip remontowych w stanie epidemii ale ten sam koronawirus nie zagraża im w pobieraniu terminowych wypłat za niewykonywanie podstawowych obowiązków .
 • Darek Gość
  Bardzo ciekawa inwestycja :) My szukaliśmy dłuższy czas większego mieszkania w centrum, ale rezygnujemy – po czasach COVID chcemy jednak mieć swój ogród i móc rozkoszować się zielenią, a nie siedzieć zamknięci w czterech ścianach.
 • basia Gość
  Ponawiam pytanie?dlaczego mieszkańcy Lipowej 47
  mimo ,że maja udziały w działce parkowej , nie moga z niej korzystać
 • JGUMINSKI Użytkownik
  Potwierdzam w 100% to co napisała wyżej Zuza. Dodatkowo nowe fakty są takie, że proces przepisywania własności wystartował ostatecznie dopiero w lutym 2020r (rok po terminie). Wykonawstwo budynku HB Development zleciło firmie FerryMAN. Efekt na dziś? Sami oceńcie czy chcielibyście, by po kilku dniach opadów, woda z tarasów pojawiła się w waszym dopiero co zakupionym M ? Na ścianach i sufitach wycieki? Wilgoć pod wylewką na podłogach? Aktualnie trwa gorączkowa akcja uszczelniania tarasów, trzeba osuszać mieszkania itd.. Ile nerwów, czasu i pieniędzy ten proces jeszcze pochłonie? Dlatego moja opina nt. HB Development i FerryMAN jest MEGA NEGATYWNA. Zdecydowanie odradzam angażowanie się w inwestycje, które są przez te firmy realizowane!

zobacz więcej...