Inwestycje pruszkowski

Forum

 • któs Gość
  Nie polecam firmy Viva House, to nie deweloper a prywaciarz budujący segmenty. Blok na Daszyńskiego to jedyny twór tej firmy i raczej ostatni, serwisu gwarancyjnego brak, kontaktu brak, blok ma więcej usterek już po 5miesiącach użytkowania niż ser ma dziur. Firma kłamie na potęgę.
 • wojtek Gość
  współczuje, jak można oddać wadliwe mieszkanie i komuś grozić, brak słów. My mamy Fadrowskiego zarządce i wszystko w końcu śmiga jak należy.
 • Michał Binzer Gość
  sztos, bardzo polecam - mieszkamy, było ciut korekt, ale bez przesady - ogólnie, fajny kontakt z handlowcami, mamy też to szczęście, że mamy b. fajnych sąsiadów - z czystym sercem mogę zarekomendować te inwestycje
 • Ja Gość
  Jak wrócimy do pracy czas dojazdu około 40 min. Korek na światłach przy ul Długiej w Dawidach dochodzi do szkoły w poniedziałki. W nocy faktycznie wertepami obok lotniska 15 min do Mordoru.
 • ja z Bliskiej Gość
  zarząd TBS Zieleni Miejskiej nie dokonuje żadnych zgłaszanych do nich napraw przecieków dachów zgłaszanych po ulewie sprzed 3 tygodni, brak kratek wentylacyjnych w elewacjach bloków nadal służy dalszej dewastacji budynków za które mieszkańcy płacą za wysokie czynsze w porównaniu z innymi TBSami- np. w Warszawie. Tłumaczą to niemożliwością prac ekip remontowych w stanie epidemii ale ten sam koronawirus nie zagraża im w pobieraniu terminowych wypłat za niewykonywanie podstawowych obowiązków .
 • Darek Gość
  Bardzo ciekawa inwestycja :) My szukaliśmy dłuższy czas większego mieszkania w centrum, ale rezygnujemy – po czasach COVID chcemy jednak mieć swój ogród i móc rozkoszować się zielenią, a nie siedzieć zamknięci w czterech ścianach.
 • basia Gość
  Ponawiam pytanie?dlaczego mieszkańcy Lipowej 47
  mimo ,że maja udziały w działce parkowej , nie moga z niej korzystać

zobacz więcej...