Inwestycje pruszkowski

Forum

 • kris Gość
  Panie Piotrze, interwencja zgłoszona!
 • Dar Gość
  O, super – my teraz szukamy inwestycji właśnie chcemy dom i może to będzie jedna z tych inwestycji :) Podobają nam się projekty, a z budowy na własną rękę już dawno zrezygnowaliśmy, za dużo rzeczy może pójść nie tak. Zobaczymy, ale na pewno zamieszkamy w domu – po COVIDzie nie wyobrażam sobie nie mieć ogródka…
 • ja z Bliskiej Gość
  zarząd TBS Zieleni Miejskiej nie dokonuje żadnych zgłaszanych do nich napraw przecieków dachów zgłaszanych po ulewie sprzed 3 tygodni, brak kratek wentylacyjnych w elewacjach bloków nadal służy dalszej dewastacji budynków za które mieszkańcy płacą za wysokie czynsze w porównaniu z innymi TBSami- np. w Warszawie. Tłumaczą to niemożliwością prac ekip remontowych w stanie epidemii ale ten sam koronawirus nie zagraża im w pobieraniu terminowych wypłat za niewykonywanie podstawowych obowiązków .
 • Darek Gość
  Bardzo ciekawa inwestycja :) My szukaliśmy dłuższy czas większego mieszkania w centrum, ale rezygnujemy – po czasach COVID chcemy jednak mieć swój ogród i móc rozkoszować się zielenią, a nie siedzieć zamknięci w czterech ścianach.
 • basia Gość
  Ponawiam pytanie?dlaczego mieszkańcy Lipowej 47
  mimo ,że maja udziały w działce parkowej , nie moga z niej korzystać
 • JGUMINSKI Użytkownik
  Potwierdzam w 100% to co napisała wyżej Zuza. Dodatkowo nowe fakty są takie, że proces przepisywania własności wystartował ostatecznie dopiero w lutym 2020r (rok po terminie). Wykonawstwo budynku HB Development zleciło firmie FerryMAN. Efekt na dziś? Sami oceńcie czy chcielibyście, by po kilku dniach opadów, woda z tarasów pojawiła się w waszym dopiero co zakupionym M ? Na ścianach i sufitach wycieki? Wilgoć pod wylewką na podłogach? Aktualnie trwa gorączkowa akcja uszczelniania tarasów, trzeba osuszać mieszkania itd.. Ile nerwów, czasu i pieniędzy ten proces jeszcze pochłonie? Dlatego moja opina nt. HB Development i FerryMAN jest MEGA NEGATYWNA. Zdecydowanie odradzam angażowanie się w inwestycje, które są przez te firmy realizowane!
 • Miau Gość
  Też nie mieszkam na tym osiedlu, a moi rodzice też. Miło poczytać spam dewelopera.

zobacz więcej...