Nowe domy jednorodzinne w gminie Raszyn od Novisa Development

2020.10.07

Nova Magdalenka 2 w Słominie oraz Domy Przy Willowej 2 w Falentach Nowych to dwie nowe inwestycje mieszkaniowe firmy Novisa Development, które powstaną w gminie Raszyn.

Novisa Development rusza z realizacją dwóch nowych inwestycji mieszkaniowych, które będą osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Nova Magdalenka 2 w Słominie powstaje przy ulicy Piaseczyńskiej i będzie osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Po przeciwnej stronie ulicy trwa realizacja bliźniaczej inwestycji Nova Magdalenka. Nowy etap osiedla powstawał będzie w siedmiu etapach, w których łącznie w ofercie znajdzie się 108 lokali. Docelowo Nova Magdalenka 2 w Słominie to 24 zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Ceny domów rozpoczynają się od 5217 zł za mkw.

Domy Przy Willowej 2 to kolejna inwestycja Novisa Development w gminie Raszyn. Deweloper rozpoczął już sprzedaż 80 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, których powierzchnia użytkowa wynosi od około 62 do 113 mkw., a ogródki będą miały metraże od 46 do 282 mkw. Ceny zaczynają się od 6001 zł za mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Dar
    Gość
    2020-10-08 11:36:45
    O, super – my teraz szukamy inwestycji właśnie chcemy dom i może to będzie jedna z tych inwestycji :) Podobają nam się projekty, a z budowy na własną rękę już dawno zrezygnowaliśmy, za dużo rzeczy może pójść nie tak. Zobaczymy, ale na pewno zamieszkamy w domu – po COVIDzie nie wyobrażam sobie nie mieć ogródka…

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.