Inwestycje wołomiński

Forum

 • Pan Gość Gość
  Zdecydowanie odradzam. Bardzo żałuję że kupiłem od nich mieszkanie. W etapie III. Nie chcieli mnie wpuścić na budowę, a było raptem 3 m-ce do zakończenia budowy. Potem niestety, śmietniki blisko balkonów, z jednego wywalają się śmieci do tej pory. Na chodnik, bo pan developer postawił nowy blok przy śmietniku i każe ludziom chodzić do innego śmietnika. Więc się ludziom nie chce.
  Odległość od jednego bloku do drugiego jak w mrowisku, wyjdziesz na balkon i słyszysz, o czym sąsiad szepcze.
  Tragedia, widać jak tną koszty. Byle jak najwięcej zarobić i jak najmniej dać od siebie. Nie kupujcie, żałuję, bo mogłem dołożyć parę tysięcy i mieszkać jak człowiek.
 • Sylwia Gość
  Zapraszam a FB:)
  Grupa Batorego 4 Ząbki jest dedykowana przyszłym mieszkańcom inwestycji przy ul. Batorego 4 w Ząbkach.
  Ma na celu ułatwienie komunikacji między sąsiadami, wymianę doświadczeń, ogłaszaniu istotnych informacji itp.
  Serdecznie zapraszam!
 • Kamil Gość
  Najwyższy w Markach.
 • Kamil Gość
  Po ogromnie dużych galerii handlowych, teraz nadszedł czas na mniejsze galerie... Oby tylko dali się ludzie przekonać, że to objawy tego, że III RP jest potęgą gospodarczą, bo mam wrażenie że, niektórzy są ślepi nawet na takie spektakularne inwestycje jak Galeria Północna.
 • Sąsiedztwo inwestycji Gość
  Proszę o potwierdzenie, że w ramach prowadzonej inwestycji powstanie drugi wjazd, zgodnie z prezentowaną wizualizacją.
 • E. Gość
  Ząbki <3
 • Ana Gość
  Odradzam, budowa zajmuje się Instalbud Rzeszów, straszna fuszerka. Leje się że stropów. Ściany pękają. Zgłoszone usterki podczas odbioru zamalowane akrylem. Okna porysowane. Ściany popękane. Po odbiorze brak przeniesienia aktów w terminie, pomimo że w umowach zapis na 04.2019 a budynki oddane 09/2018 to nadal nie podają terminu przeniesienia. Hala garaY taki wielki moloch, że tylko złodzieje si cieszą. Administrator nie potrafi wyegzekwować napraw usterek. Nie polecam szkoda nerwow

zobacz więcej...