Inwestycje wołomiński

Forum

 • Serio ? Gość
  Aż sprawdziłem. iiii nie widze nad czym zachwyt Weroniki. Osiedle to zwykły klocek z doczepionymi balkonami. Rozkłady mieszkan standardowy. Salon z aneksem kuchennym bez okna! Nie wspomne ze cała inwestycja jest w Zielonce.
 • Jasiek Gość
  Budując to osiedle deweloper dał radę. Porównując do wielu innych inwestycji to osiedle zostało naprawdę bardzo dobrze zrobione. Lokalizacja rewelacyjna, zielono i spokojnie.
 • sorok Użytkownik
  Mieszkańcy się w końcu doczekali
 • Gość Gość
  Do osiedla prowadzi jedna wąska ulica. Wzdłuż jednej strony stoi zawsze sznur samochodów, przez co nie można wjechać lub wyjechać z osiedla. Na osiedlu też cwaniaczki parkują jak popadnie. Ostatnio nie odebrano śmieci z jednego ze śmietników bo śmieciarka nie mogła przejechać. Na terenie całego osiedla nie ma ani JEDNEGO miejsca parkingowego dla gości!
 • Kamil Gość
  Kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego. Jestem super zadowolony, miałem nadzieje ze to jest miejsce na całe moje życie . Czar prysł gdy zadzwoniłem do Antoniego Charlonskiego dopytać kiedy będą robione poprawki w ramach rękojmi. Usłyszałem od niego ze u mnie nigdy bo on miał akt podpisany z poprzednim właścicielem. I chyba ma wszystkich ludzi za idiotow bo dopytywał czy w formie aktu notarialnego to kupiłem. Nie w brudnopisie zapisałem umowę kupna. Kompletnie nie chciał mi udzielić żadnych informacji o które pytałem odsyłał do aktu notarialnego. Czare goryczy przelał jego synek Arek. Kolejny przypadek kiedy mam flaka w kole, za pierwszym razem nie zauważyłem tego od razu i pojechałem po kolegę który miał ze mną pracować tego dnia z prędkością max 30km na h, wyprzedził nas autobus lini 145. Gdy nagle straciłem panowanie nad autem znaleźliśmy się na przeciwległym pasie i o wlos uniknęliśmy czołowego zderzenia. Dojechaliśmy na pobliska stacje paliw ale nie było już co pompować opona była cala rozerwana. Kolega uderzył w coś glowa kilka godzin później zabrała go karetka do szpitala. Wracając do momentu drugiego flaka tym razem kolo tylnie. Nie ryzykuje juz jazdy na stacje do kompresora. Wracam do mieszkania po pompke do roweru i taka zwykla pompka popmuje kolo, nagle podchodzi facet nie przedstawia się ani nic tylko z wrzaskiem i mnóstwem wulgaryzmów w moim kierunku. W końcu się wykrzyczał i pyta mnie dlaczego to auto stoi tu od 3 miesięcy ja ze nie stoi tylko codziennie jeździ. A on do mnie ze więcej powietrza mi spuszczac nie będzie tylko wezwie lawetę i wywiezie auto tak ze go nie znajdę. Dopytywał ktore mieszkanie kupiłem i od kogo. Fajny blok w fajnym miejscu ale developer postawil go dla nas to nam ma być tu dobrze. A traktuje ludzi jakby łaskę robil ze mieszkania sprzedał. Podobno nagrania z kamer dla mieszkańców bloku sa niedostępne dlatego jeśli ktoś widział moment jak Arek spuszcza powietrze w przednim kole białego seicento bardzo proszę o kontakt. Jakim prawem on wogole dotyka czyjejś własności. Zapoznałem się z opinami o chatbudzie same pozytywne chyba sami sobie piszą. Moje negatywne znikają po kilku chwilach. Żałuje że nie kupiłem mieszkania w gor pisie. Gór pis szanuje klientów, a charbud liczy tylko na kasę ham hama tu pogania

 • Fake_news Gość
  Rydzyk nie jest właścicielem
  Zabki, co za brednie
 • Sylwia Gość
  Zapraszam a FB:)
  Grupa Batorego 4 Ząbki jest dedykowana przyszłym mieszkańcom inwestycji przy ul. Batorego 4 w Ząbkach.
  Ma na celu ułatwienie komunikacji między sąsiadami, wymianę doświadczeń, ogłaszaniu istotnych informacji itp.
  Serdecznie zapraszam!

zobacz więcej...