Inwestycje w Wołominie

Forum

 • Ryszard Gość
  W Wołominie to sklep z najgorszą obsługą z jaką się spotkałem . W dziale budowlanym przez dwadzieścia minut czekałem na obsługę która się nie pojawiła , bo jak potem się dowiedziałem jeden Pan poszedł dostarczać towar klientowi a drugi w tym samym czasie musiał iść na przerwę i zostawił cały dział bez opieki. A natomiast w działach "" narzędzia"" i ""hydraulika"" dwóch sprzedawców obsługuje jednego klienta, . Kierownik natomiast zamiast wezwać i zwrócić uwagę sprzedawcom z działu budowlanego że na przerwę to się chodzi gdy jest ich dwóch na miejscu wtedy jeden może iść na przerwę . Jak by kierownikiem był francuz inaczej by sobie z nimi pogadał, może nawet podsunąłby jeden dokument do podpisu to nauczyli by się szanowania każdego klienta. W Polskich sklepach trzeba przyznać jest dużo lepsza kultura i obsługa, nie wiem czemu straciłem tyle czasu na ten Francuski market i tak kupiłem to co chciałem w Polskim sklepie Więcej tam nie pojadę i odradzam wszystkim szanującym się ludziom.
 • abc Gość
  Mi się nie podoba, mimo, że nie byłam w środku, widziałam tylko przejazdem. Nawet nie ma planu na stronie internetowej, jest tylko szkic, by ktoś w WIELKIM WOŁOMINIE się nie zgubił.
  Jestem byłym pracownikiem Stolarki, długotrwale bezrobotnym menelem. Więc nie szukam już pracy, przywykłam do tego błota, jak odpowiedział kiedyś Sikora, gdy go zapytano dlaczego został w jakiejś sytuacji w Wołominie.
  Ciekawe jak ta hala zapracuje na cały Wołomin?
  Parodia.

zobacz więcej...