Już można robić zakupy w Galerii Wołomin

2016.10.07

6 października 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Wołomin, która oferuje 23 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Budynek powstał na terenie, gdzie kilka lat temu działały zakłady Stolarki Wołomin.

Galeria Wołomin została wybudowana na działce przy ulicy Geodetów 2. Teren w 2010 roku kupiła firma deweloperska BJM, która jednak odsprzedała projekt spółce joint venture powołanej przez Rockcastle Global Real Estate Group Limited oraz Acteeum Group. W 2015 roku rozpoczęła realizację projektu handlowego pod nazwą Galeria Wołomin. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Eiffage.

Podwarszawski obiekt oferuje 23 500 mkw. powierzchni najmu, a wśród kluczowych najemców galerii znajduje się m.in. Carrefour z lokalem o powierzchni 5 700 mkw. W budynku swoje sklepy otworzyły również takie marki jak H&M, Reserved, Cropp Town, House, Sinsay, Carry, Smyk, Media Expert, Martes Sport, CCC i Hebe.

Zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu samochodowego na ponad 800 miejsc. Koszt inwestycji, która może zostać rozbudowana o drugi budynek oferujący 6 500 mkw., wyniósł 170 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • abc
  Gość
  2016-10-08 20:22:48
  Mi się nie podoba, mimo, że nie byłam w środku, widziałam tylko przejazdem. Nawet nie ma planu na stronie internetowej, jest tylko szkic, by ktoś w WIELKIM WOŁOMINIE się nie zgubił.
  Jestem byłym pracownikiem Stolarki, długotrwale bezrobotnym menelem. Więc nie szukam już pracy, przywykłam do tego błota, jak odpowiedział kiedyś Sikora, gdy go zapytano dlaczego został w jakiejś sytuacji w Wołominie.
  Ciekawe jak ta hala zapracuje na cały Wołomin?
  Parodia.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.