Pod Warszawą powstanie galeria Ossów Park


2015.09.08
Autor: Urbanity.pl
Na granicy dwóch podwarszawskich miejscowości Kobyłki i Wołomina - firma Immochan wybuduje galerię handlową Ossów Park, która powstanie na działce przy skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Orląt Lwowskich. Projekt architektoniczny współtworzą pracownia Bose International Planning and Architecture i Egis Group.

Galeria Ossów Park, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Orląt Lwowskich, na pograniczu dwóch podwarszawskich miast - Kobyłki i Wołomina będzie dysponowała powierzchnią najmu wynoszącą 55 tys. metrów kwadratowych, na której funkcjonować będzie 150 lokali handlowo-usługowych. W budynku oprócz lokali handlowych, znajdzie się również hipermarket Auchan oraz rozbudowana strefa rozrywki z kinem.

Nowa galeria będzie 2-kondygnacyjnym budynkiem z otwartym parkingiem na poziomie 0 i pomieszczeniami handlowo-usługowymi na poziomie +1. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking na 2500 aut. Na zewnątrz galerii zaplanowano zadaszone miejsca postojowe dla rowerów.

Obecnie trwają prace projektowe, które zlecone zostały pracowni Bose International Planning and Architecture i Egis Group.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.