W Legionowie powstaje nowoczesne centrum handlowe

2015.11.16

U zbiegu ulic Piłsudskiego i ks.płk J. Mrugacza w Legionowie powstaje centrum handlowe, które będzie miał około 10 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2016 roku.

Galeria Legionowo to 2-kondygnacyjny budynek handlowy, w którym powstanie około 30 lokali handlowo-usługowych na powierzchni 10,5 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 250 stanowisk. Wśród głównych najemców galerii znajdą się Piotr i Paweł, Hebe, CCC, Martes Sport i Media Expert.

Za koncepcję inwestycji odpowiada biuro Bose International, a komercjalizacją obiektu zajmuje się spółka Retail Concept.

Deweloper rozpoczął na działce budowę kompleksu handlowego o powierzchni 10,5 tys. mkw i ze względu na zainteresowanie najemców powiększono obiekt do 29 tys. mkw.

Partnerami przy przedsięwzięciu są m.in. Inwestbud oraz biura Romo Roman Popielawski i Luma Architekci. Inwestorem jest Jerzy Petz. Oddanie do użytku pierwszej fazy projektu zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Gondola, MTDI Group, Retail Concept

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.