Już czynna Galeria Gondola w Legionowie


2016.11.29
Autor: Urbanity.pl
W Legionowie, na działce przy ulicy Piłsudskiego, otwarta została galeria handlowa Gondola. Głównym operatorem spożywczym jest supermarket Piotr i Paweł.

26 listopada br., otwarta została Galeria Gondola, która jest pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w Legionowie. Na działce przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Mrugacza powstał 2-kondygnacyjny budynek, w którym znajduje się ponad 20 lokali handlowo-usługowych.

Wśród najemców galerii znajdziemy takie marki jak: Martes Sport, Media Expert, a także Piotr i Paweł oraz KiK. Niebawem swoje lokale otworzą Monnari i drogeria Hebe. Komercjalizacją obiektu zajmuje się spółka Retail Concept.

Na przyszły rok zaplanowano budowę drugiego skrzydła galerii Gondola, w którym znaleźć się ma ponoć kilku salowe kino.

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma M&J Bud Invest. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Romo Pracownia Architektury Roman Popielawski.

Godziny otwarcia galerii to: poniedziałek-sobota 9:00-21:00, niedziela 10:00-19:00. Natomiast zakupy w Piotrze i Pawle można robić od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.