Miniaturka Osiedle Miła

Osiedle Miła
Ząbki

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Miła
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2021 sierpień
Inwestor/deweloper
W.W. Investment Wiśniewscy

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Osiedle Miła zostało wzniesione w Ząbkach przy ulicy Miłej. Budowa zespołu budynków mieszkalnych dobiegła końca w trzecim kwartale 2021. Budynek jest inwestycją deweloperską firmy W.W. Investment Wiśniewscy. W odległości 171 metrów znajduje się Centrum Zakupów, 367 metrów dalej znajduje się gmach Ząbki Patio, a 450 metrów dalej znajduje się Osiedle San Marino.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 27 do ponad 80 mkw.
Ostatnio zmodyfikowano 2021-08-25 13:20:42

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Miła


 • Anna
  Gość
  2021-06-07 14:07:55
  Wyjątkowo ładne osiedle na mapie Ząbek. Atrakcyjne ceny, mieszkania widne i ustawne z nowoczesnym układem pomieszczeń.

 • pokrzywdzona
  Gość
  2021-06-10 13:23:40
  Ten deweloper to dwóch braci Wiśniewskich. Jako właściciel nieruchomości z ich inwestycji w Legionowie mogę powiedzieć tylko jedno- zostałam oszukana. Mieszkanie nam zalewa przez wadliwie wykonane balkony. Jestem jednym z kilkunastu (może już kilkudziesięciu) pokrzywdzonych mieszkańców. Na głównej ścianie budynku widać wielką mokrą plamę- źle poprowadzony odpływ. W garażach w mieliśmy zalania- dosłownie wodospady wody. Deweloper dostał od nas ekspertyzę budowlaną. Nic. Zgłosiliśmy sprawę do PINB. Została wydana decyzja. Nic. Deweloper bierze nas na przeczekanie, aż minie rękojmia. Mógłby skorzystać z ubezpieczenia i naprawić wady i wyrządzone szkody. Tymczasem naciąga następnych, w innych inwestycjach... Nie wierzysz? Przyjedź do Legionowa i porozmawiają z mieszkańcami.

 • Jasiek
  Gość
  2021-08-10 17:20:36
  Budując to osiedle deweloper dał radę. Porównując do wielu innych inwestycji to osiedle zostało naprawdę bardzo dobrze zrobione. Lokalizacja rewelacyjna, zielono i spokojnie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.