Inwestycje grodziski

Forum

 • Grodziszczanin Gość
  Bardzo przydatna inwestycja z tej strony Grodziska maz , nie trzeba będzie pędzić na drugą stronę żeby coś kupić . Fajnie byłoby gdyby był sklep Auchan .
 • adam Gość
  Brak zdjęć budynku ze wszystkich stron
 • 4F Gość
  Kto neguje sens powstania tego lotniska może przeprowadzić sie do swojej nowej ojczyzny na wschód lub zachód od polskich granic.
 • kkk123 Użytkownik
  Dla Polaków i nie tylko ;) Ja mocno kibicuję tej inwestycji. Wystarczy popatrzeć na lepiej rozwinięte kraje (niekoniecznie większe od Polski), żeby dostrzec pewien wspólny mianownik, że każdy taki kraj posiada minimum jeden hub lotniczy (np. Holandia, Austria, Belgia), a są to kraje o niższym PKB całkowitym niż PKB Polski - jesteśmy 22. największą gospodarką świata i dalej się rozwijamy. Jesteśmy coraz większym centrum logistycznym i produkcyjnym, a rynek lotniczy cargo na całym świecie, w tym w Polsce rośnie. Polska z roku na rok jest coraz częściej wybieranym celem turystycznym, przybywa w niej z roku na rok międzynarodowych oraz globalnych korporacji, gdzie podróże służbowe są codziennością (covid i świat postcovidowy raczej nie wyeliminuje do zera takich podróży). No i oczywiście jaki występuje trend ilości operacji pasażerskich dla Polski i nie tylko? Rosnący :) (nie liczę tutaj covidu, bo to nie jest stałe zjawisko). Dlatego ta inwestycja jest potrzebna dla kraju, nie tylko dla jego rozwoju, ale też dla rosnących potrzeb naszego społeczeństwa. Wystarczy dobrze przeanalizować wszystkie za i przeciw, nie angażując w to polityki, żeby wywnioskować, że ta budowa jednak bardziej się Polsce ekonomicznie opłaca niż nieopłaca - i Berlina i tamtejszego lotniska w to nie mieszajmy ;)
 • Okej Gość
  Brawa dla polskiego rządu! Tak trzymać
 • Chester Gość
  To jest kolejny koszmar tego miasta. Jak można dopuścić do realizacji projektu, który nie przystaje w żaden sposób do architektury budynków obok. Parkingi, przy dworcu, remontowane tygodniami. Ulice, stan techniczny których jest po prostu dramatycznie zły. Pomysł budowy nowego targowiska miejskiego beż parkingu. To oczywiście parę przykładów z całej ich masy. Czy w tym mieście nikt nie widzi co dzieje się w miejscowościach obok. Nie wiem jak mieszkańcy mogą dalej aprobować taki stan rzeczy.
 • Marketing Makbud Gość
  Marketing szeptany aż bije cudownie po oczach z powyższych komentarzy. Gratuluję marketingowi firmy Makbud nieuczciwych praktyk względem konsumenta. Wstyd.

zobacz więcej...