Inwestycje w Warszawie

Forum

 • ryba Gość
  Szczerze, to te komentarze nie są wcale pomocne, jak ktoś się zastanawia nad kupnem. Te bardzo pochlebne to pewnie robota pracowników Robyg, te krytyczne pewnie konkurencji. Jak dla mnie potencjalnego Klienta parę rzeczy zastanawia:
  1. zakup miejsca garażowego obowiązkowo - dlaczego ? nie wszyscy developerzy to wymuszają
  2. ogromna różnica za to samo mieszkanie w tym samym pionie, np między 1 a 3 pietrem to prawie 90 tys
  3. widziałam kilka mieszkań na Forum Wola np. klatka J wychodzisz na balkon i widzisz ścianę
  4. parter, okna są tak nisko, że małe dziecko przekłada nogę i wchodzi
  Lokalizacja osiedla na plus. Jest szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja.
 • Ben Gość
  Bo miasto tworzą przede wszystkim lokale handlowe, duże przestrone. Warszawska architektura jest straszna w budynkach bardzo wąskich, nie da się tworzyć lokali handlowych które będą atrakcyjne. Dlatego nie mamy centrum miasta tylko centra handlowe w każdej dzielnicy. Ściana wschodnia, Pekin, osiedle za żelazna brama, Muranów to wszystko jest obrzydliwe, nieudane i dlatego jest nieatrakcyjne dla handlowców. Warszawy nie da się naprawić. Paryż dawno temu też był brzydki ale go wyburzono i przebudowano. Warszawie to nie grozi przy tej mentalności mieszkańców. Brak estetyki to wizytówka tego miasta. Tu poprostu jakoś to będzie.
 • Agnesa Gość
  Mieszkam obok tego osiedla już 7 lat. Korki na Płochocińskiej są od 6tej rano. Żeby dotrzeć na 7mą do pracy na Wolę muszę wstawać o 5tej. Ciąg smrodzących disli i ciężarówek będziecie mieć Państwo pod oknami codziennie rano i popołudniu- i to z tego co widzę na planach baaardzo blisko pod oknami. Plus dochodzi ruch na stacji benzynowej, którą macie pod blokiem, drugiej stacji benzynowej, Lidla i myjni samochodowej. Tereny gminy Nieporęt owszem - sielskie - ale powietrze zimą tragedia - niska emisja jest ogromna i codziennie są przekraczane normy - przez te 7 lat bardzo wzrosła ilość budowanych domów - i każdy mimo, że nowy to kopci. Jak na spacer to tylko do południa - później można się tylko zaczadzić. Ale to chyba wszędzie jest tak samo. Zielono - to tu jest tylko z nazwy...niestety.
 • nffnf Gość
  Z tego co kilka stron podaje to projekt już gotowy i deweloper chce budować, ale wybory sprawiły, że miasto musiało czekać z wydaniem decyzji ( do części działki wlicza się ta, na której kaczyński chciał się budować) by nie robić burdy.
  W następnym roku chyba uda się im dogadać i zacząć prace. Czas zbombardować ratusz pytaniami to się pomoże trochę deweloperowi
 • Greg Gość
  Dokładnie, znajomy mojego ojca tam sprzedał kawałek gruntu rolnego deweloperowi akurat nie tym od Coopera ale konkurencji :D potem sobie pluł w brodę że mógł trzymacyw szachu dewelopera i żądać więcej ;) Poza tym wcale tanio nie jest, dwójka znajomych kupiła 45m2 kosztowało ich 480 000 zl. Za takie pieniądze wolę Pragę, Marymont lub Odolany
 • All Gość
  Tyle czasu się opóźniła budowa to i oddanie kluczy nie będzie takie szybkie .

zobacz więcej...