Inwestycje w Warszawie

Forum

 • levy Gość
  Mam pod sobą lokatora. Raczej pochodzi z Ukrainy.Drze ryja po 22.00 nie da spać , ciekawe czy w donbasie darł by tego ryja ???
 • Mona Gość
  Czy ktoś orientuje się czy przejazdy pociągów są bardzo słyszalne z lokalizacji inwestycji?
 • Maciej Gość
  Wspaniały, naprawde wspaniały. Zaskoczony jestem że mieszkalny a nie biurowy, gdyż zaokrąglone kształty bryły dodają wraz z elewacją nowoczesności i wręcz prestiżu a zapotrzebowanie w Warszawie na biura jest rekordowe. To witałoby jako pierwsze takie przed wjazdem w centrum. Popyt na biura Przebił nawet ubiegły rok, a będzie rosnąć i gdybyłby to biurowiec w pełni zostałby skomercjalizowany przed ukończeniem a lokalizacja super, plus że przed Rondem Daszyńskiego a nie tam gdzie tłok. Szkoda że kilka metrów nie wyższy najlepiej, ale trzymam kciuki. Wróże świetną przyszłość pracowni za projekt oraz deweloperowi jeśli dotrzyma wyglądu tych wizualizacji
 • Rozczarowany Gość
  Nieuczciwy deweloper Bouygues immobilier (bi-polska). Nie wywiązuje się z umowy zakupu, przedstawia błędne plany, tak by tylko opchnąć/sprzedać mieszkanie. Próbuje zastraszyć. Jedno wielkie oszustwo ta firma.
 • jeest ok? Gość
  Podoba mi się ten projekt i lokalizacja. Nie widziałem jeszcze inwestycji na żywo. Polecacie?
 • humpfrey Użytkownik
  Szanowni Państwo,
  Inwestor – Marvipol Development Riviera Park Sp. z o. o. uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla 2-ego etapu inwestycji Riviera Park.
  Obecnie trwają jeszcze drobne prace porządkowe w budynkach w tym związane usuwaniem usterek zgłoszonych przez nadzór inspektorki Inwestora.
  Przekazania lokali w standardzie deweloperskim ma się rozpocząć od 17 grudnia 2018 roku.
 • aaa Gość
  Akurat na Bielanach za chwilę będzie większa galeria :) Zauważ, że w okolicy ceny są znacznie niższe. Dosłownie naprzeciwko galerii WSM nadal ma kłopot ze sprzedaniem wszystkich mieszkań za ok. 7 000 za m2. Wardom obok sprzedaje za nieco ponad 6 000 za m2. Już nawet nie wspominam o inwestycjach na Nowodworach, bo to jednak dalej, tylko o takich w najbliższym otoczeniu. W tym zestawieniu ceny Kompanii Domowej są po prostu kosmiczne. Do tego tam nie ma nawet dziury w ziemi, a już niby kilka mieszkań sprzedanych. Ciekawe, czy faktycznie uda im się utrzymać te ceny, czy będą musieli je urealnić.

zobacz więcej...