Inwestycje w Płocku

Forum

 • Sasiad Gość
  Kiedy spotkanie wsplnoty?
 • Płocczanin Gość
  Nie polecam! Deweloper nie wywiązuje się z umowy! Te bloki nie maja nic wspólnego z szumnie brzmiąca nazwa APARTAMENTY!!!...porazka i utopione pieniadze! Bloki są bardzo słabo wykonane...najtańszym kosztem.Z zewnątrz ok,ale w srodku wszystko się sypie i psuje...Garaże juz pozalewane z grzybem na ścianach z powodu braku termoizolacji.Klatki i garaż nieogrzewany.Nie działające bramy wjazdowe na osiedle + nie działające bramy do podziemnych garaży.Balkony do wymiany.Drzwi do klatki bardzo ciezko się otwierają.Zwykle drzwi wejściowe do mieszkań,zamiast zewnętrznych,stalowych antywlamaniowych jak było w umowie. Długo by pisać ...w skrócie „sprawa dla reportera”
 • Nabywca Gość
  Odradzam kupna mieszkań od tego dewelopera. Pierwsze jego osiedle w plocku bylo sumiennie zrobione a osiedle magnat polecieli po calosci. Balokny do zwalenia instalacia sanitarna w poziomie bez uszczelek w pionie w moim mieszkaniu 3sz 0.7 zamurowane. Widac ze podwykonawca sie zmienił.
 • PATRYK Gość
  Galeria Centrum Płock:

  INFORMACJE

  Otaczające ulice
  Targowa, Chopina
  Rodzaj struktury
  Budynek
  Rodzaj zabudowy
  niska
  Funkcja główna
  handlowo-usługowy
  Status
  planowany
  Zakończenie budowy
  2020


  INFORMACJE DODATKOWE

  na terenie galerii znajduje się stacja paliw
  operatorem spożywczym jest supermarket Auchan, a marketem budowlanym Castorama, ZDROFIT.
 • dlugi Gość
  zyczymy wam tego stadionu z calego serca,ale mysle ze bardziej wole chlopakow
 • ania1985 Gość
  Zgadzam się, Galeria Wisła jest świetnym miejscem, nie tylko na zakupy :) Z całą moją paczką często chodzimy tutaj do kina :) Fajne jest też to, że Galeria oferuje od czasu do czasu dodatkowe atrakcje, np. wystawy fotografii itp. A teraz są mega promocje z okazji dnia kobiet <3
 • gosia Gość
  do której jest czynna galeria

zobacz więcej...