Sawa Apartments realizuje swój projekt mieszkaniowy w Krakowie

2018.03.20

Warszawska spółka Sawa Apartments realizuje obecnie swój kameralny projekt mieszkaniowy Willa Klonowica w krakowskiej dzielnicy Wola Duchacka. Stan surowy otwarty budynek osiągnie za około dwa miesiące.

Willa Klonowica powstaje na działce u zbiegu ulic Pszennej i Klonowica o powierzchni 606 metrów kwadratowych, przy powierzchni zabudowy wynoszącej 195 mkw. W pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 15 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 896 mkw.

Na parterze inwestycji zaplanowano jeden lokal użytkowy oraz dwa garaże. Na kondygnacjach od drugiej do piątej znajduje się pięć mieszkań jednopokojowych o metrażach od 26 do 38 mkw. sześć mieszkań dwupokojowych o powierzchniach od 35 do 46 mkw. oraz cztery mieszkania trzypokojowe, których metraże zostały rozplanowane od 50 do 72 mkw.

Przestrzeń wokół budynku będą stanowiły powierzchnie utwardzone w postaci ciągów pieszo-jezdnych oraz zieleń niska. Powierzchnia biologicznie czynna wyniesie 118 mkw.

Obecnie na budowie trwa betonowanie stropu nad drugim piętrem. Stan surowy otwarty budynek osiągnie za około dwa miesiące. Generalnym wykonawcą inwestycji Willa Klonowica jest spółka Grupa M3, a za projekt architektoniczny odpowiada biuro Oleksy Polaczek Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.