Siewierska 18 - nowy projekt mieszkalny na Ochocie

2018.04.24

Rozpoczyna się realizacja kameralnej inwestycji na warszawskiej Starej Ochocie, której deweloperem jest stołeczna spółka Sawa Apartaments.

Przy ulicy Siewierskiej 18 na działce o powierzchni 1086 metrów kwadratowych stanie 7-kondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano 21 mieszkań o metrażach od 45 do 165 mkw. w rozkładach 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Wszystkie lokale mają loggie, tarasy lub ogródki na parterze, bądź też otwory balkonowe typu porte-fenêtre.

Apartamentowiec o powierzchni zabudowy 388 mkw. posiadał będzie również podziemna hale garażową na 30 stanowisk. Od strony ulicy Rokosowskiej dostępne będą lokale handlowo-usługowe z niezależnymi wejściami. Wejście do lokali mieszkalnych znajdzie się od strony ulicy Siewierskiej.

Całość uzupełniona zostanie dziedzińcem, gdzie zaplanowano strefę prywatną, tarasy lokali mieszkalnych wydzielone wyższymi żywopłotami oraz część wspólną dla mieszkańców.

Budynek przy Siewierskiej 18 będzie miał 2942 mkw. powierzchni użytkowej netto. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Hys Architekci.

Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Zawisza”, które przejęło już plac budowy. W połowie czerwca gotowa ma być płyta fundamentowa, a poziom zero inwestycja osiągnąć ma pod koniec sierpnia. Na przełomie listopada i grudnia gotowy będzie już szkielet konstrukcji

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Siewierska 18, Sawa Apartments, Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Zawisza, Hys Architekci Marek Hys

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.