Kamień węgielny na budowie Kryształ Powiśla w Warszawie


2015.05.29
Autor: Urbanity.pl
Wczoraj odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę apartamentowca z prywatnym basenem na dachu, który powstaje pod nazwą Kryształ Powiśla. Inwestycja zlokalizowana jest między ulicą Wioślarską, a ulicą Solec w Warszawie.

Apartamentowiec powstaje na działce, na której stała stara kamienica. W budynku mieścił się znany klub "1500 m do wynajęcia". Na miejscu wyburzonej kamienicy, spółka Sawa Apartments wybuduje 10-kondygnacyjny apartamentowiec z prywatnym basenem na dachu, ścianką wspinaczkową, polem golfowym i obserwatorium astronomicznym.

Realizacja warszawskiego projektu Kryształ Powiśla trwa od lutego tego roku, a ich generalnym wykonawcą jest firma Karmar. W czerwcu ruszyć mają prace ziemne, przygotowujące fundament i dwie podziemne kondygnacje na parking samochodowy. Na przyszłych mieszkańców czekać będzie klub fitness ze ścianką wspinaczkową, VIP Club z dostępem do pola golfowego na dachu oraz całorocznego obserwatorium, z detalicznym podglądem słońca i księżyca. Budynek będzie chroniony i monitorowany.

Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 9800 zł do nawet 14000 zł. Lokale mieszkalne dwupoziomowe oraz apartamenty z prywatnymi tarasami lub basenami na dachu podlegają indywidualnym negocjacjom ceny. Łącznie w budynku znajdzie się 113 apartamentów z możliwością łącznie ich. Oprócz mieszkań, w budynku znajdzie się także część biurowo-usługowa o powierzchni około 3800 mkw., a także część handlowa na parterze obiektu o powierzchni około 700 mkw.

Zakończenie budowy Kryształu Powiśla zaplanowano na przełom 2016 i 2017 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.