Na warszawskim Powiślu powstaje luksusowy apartament

2015.12.30

Trwa budowa luksusowego budynku mieszkalnego Kryształ Powiśla, który powstaje pomiędzy ulicami Wioślarską i Solec w Warszawie. Niebawem inwestycja osiągnąć ma stan surowy otwarty. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Kryształ Powiśla to apartamentowiec, w którym część mieszkaniowa zajmie ponad 7000 metrów kwadratowych, a około 5000 mkw. zostanie zagospodarowane pod pomieszczenia biurowe oraz lokale usługowe. Z końcem bieżącego roku gotowe mają być dwa niższe, 7-kondygnacyjne skrzydła. Trzeci, wyższy fragment budynku będzie gotowy za niespełna dwa miesiące. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 95 mieszkań, a ceny kształtują się od 12,4 do 20 tys. za mkw. Metraż mieszkań rozpoczyna się od 41 mkw., a kończy na 270-metrowych apartamentach.

Budowa obiektu osiągnęła już ponad 80 proc. zaawansowania stanu surowego otwartego. Cała konstrukcja zakończona zostanie do połowy lutego przyszłego roku. Pierwsze prace budowlane Kryształu Powiśla ruszyły w maju 2015 roku.

Inwestycja wyposażona zostanie w całodobową recepcję, concierge, VIP Club czy klub fitness. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z ścianki wspinaczkowej oraz z pola do minigolfa.

Cała elewacja obłożona zostanie naturalnym kamieniem ? zaplanowano wykończenie z użyciem 4 tys. mkw. wapnia i 2 tys. mkw. granitu. Unikatowym elementem będzie zastosowanie na elewacji kamiennych żyletek, które mają podzielić optycznie duże płaszczyzny ścian oraz rozbijać szum pobliskiej arterii.

Inwestycja oddana zostanie do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku. Deweloperem jest firma Sawa Apartments.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.