Trwa aranżacja apartamentów w inwestycji Solec Residence w Warszawie

2017.02.22

Zakończyła się realizacja warszawskiego kompleksu apartamentowego Solec Residence, którego inwestorem jest spółka Sawa Apartments. Obecnie w obiektach trwają już tylko prace wykończeniowe.

Solec Residence to ekskluzywna inwestycja apartamentowa, składająca się z trzech budynków, która oferuje 94 mieszkania i pethouse'y. W projekcie znalazły się również luskusowe biura apartamentowe, których cena za metr kwadratowy wynosi około 13 500 zł.

Inwestor podpisał również umowy z biurami, które odpowiedzialne będą za wnętrza apartamentowca. Aranżacją i wyposażeniem części wspólnych oraz niektórych mieszkań zajmuje się Pracownia Galerie Venis Design Studio.

Apartamenty o powierzchniach od 51,5 do 81,12 mkw. będą gotowe do sprzedaży pod koniec marca tego roku.

W zaprojektowanych przez nas mieszkaniach wykorzystaliśmy nie tylko najnowsze trendy designerskie, jakie rokrocznie obserwujemy na prestiżowych włoskich i hiszpańskich targach, ale także najdoskonalsze i najpiękniejsze materiały oraz inne elementy wyposażenia wnętrz z Hiszpanii. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę firm z hiszpańskiej słynnej grupy Porcelanosa. Dzięki temu w Solcu Residence zastosujemy znakomite jakościowo i niezmiernie estetyczne materiały naszych partnerów, jakimi są hiszpańskie firmy Venis, L?Antic Colonial i Noken


- komentuje założycielka i właścicielka Galerie Venis Anna Czub

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.