Zawieszono wiechę na budowie Solec Residence

2016.04.13

Budowa budynku apartamentowego Solec Residence w Warszawie osiągnęła już stan surowy otwarty, co symbolizuje zawieszona wiecha. Generalnym wykonawcą inwestycji, która powstaje przy ulicy Solec 18/20 jest firma Karmar S.A.

Solec Residence to kompleks trzech połączonych ze sobą budynków na działce o powierzchni 3295 metrów kwadratowych. Oprócz luksusowych mieszkań w osobnym 7-kondygnacyjnym obiekcie znajdą się pomieszczenia biurowe o najwyższym standardzie technicznym klasy A i dostępnych metrażach od 73 do 1015 mkw.

Inwestor prowadzi obecnie końcowe negocjacje z dwoma podmiotami zainteresowanymi wynajmem dużych powierzchni biurowych. W części handlowo-usługowej znajdą się m.in. salon fryzjerski, salon sukni ślubnych oraz winiarnia. Łączna powierzchnia podpisanych umów na lokale handlowo-usługowe i biurowe wynosi obecnie około 1000 mkw. Trwają negocjacje związane z najmem i sprzedażą kolejnych 1800 mkw obu rodzajów powierzchni użytkowych.

Część mieszkalna obiektu oferuje apartamenty i penthouse'y o powierzchniach od 41 do 270 mkw. Na przyszłych mieszkańców czekać będą m.in. prywatne baseny, małe pole golfowe na dachu, ścianka wspinaczkowa oraz sekcja fitness.

Budowa kompleksu Solec Residence przebiega zgodnie z harmonogramem. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Generalnym wykonawcą kompleksu jest firma Karmar, a projekt architektoniczny przygotowało biuro Apar-Projekt.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Kryształ Powiśla, APAR Projekt Autorska pracownia architektury. Tadeusz Szumielewicz i Partnerzy, Karmar, Sawa Apartments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.