Dobiega końca budowa Solec Residence. Stan surowy zamknięty

2016.09.23

Budowa warszawskiego kompleksu apartamentowego Solec Residence osiągnęła stan surowy zamknięty. Planowane oddanie obiektu do użytku to pierwszy kwartał 2017 roku.

Realizacja inwestycji Solec Residence - Kryształ Powiśla, gotowa jest w 80 proc., a elewacja w 70 proc. W całości gotowe są elewacje na budynkach A i B, natmoiast na ukończeniu są prace elewacyjne na budynku C, od strony ulicy Wioślarskiej.

Sawa Apartments, jako deweloper projektu, postanowił zmniejszyć liczbę apartamentów z 113 do 94.

Jest to efekt naszego ciągłego wsłuchiwania się w potrzeby klientów, ale także współpracy z generalnym wykonawcą, gdyż od niego także zależy to, jak dalece można odejść od bazowego projektu konstruktorów budynku. Nieprzypadkowo Solec Residence ma konstrukcję słupowo-płytową, albowiem jest to najkorzystniejsze, najbardziej elastyczne rozwiązanie dla tych klientów, którzy pragnęli łączyć dwa lub trzy apartamenty zarówno w poziomie, jak i w pionie


- komentuje kwestię zmniejszonej liczby apartamentów prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki.

Solec Residence to kompleks, który w swoim najwyższym punkcie ma dziesięć kondygnacji. Inwestycja o powierzchni użytkowej wynoszącej 14 000 mkw. oferuje 94 nowoczesne apartamenty. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar, która zakończy prace budowlane w przyszłym roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.