Dobiega końca budowa Solec Residence. Stan surowy zamknięty


2016.09.23
Autor: Urbanity.pl
Budowa warszawskiego kompleksu apartamentowego Solec Residence osiągnęła stan surowy zamknięty. Planowane oddanie obiektu do użytku to pierwszy kwartał 2017 roku.

Realizacja inwestycji Solec Residence - Kryształ Powiśla, gotowa jest w 80 proc., a elewacja w 70 proc. W całości gotowe są elewacje na budynkach A i B, natmoiast na ukończeniu są prace elewacyjne na budynku C, od strony ulicy Wioślarskiej.

Sawa Apartments, jako deweloper projektu, postanowił zmniejszyć liczbę apartamentów z 113 do 94.

Jest to efekt naszego ciągłego wsłuchiwania się w potrzeby klientów, ale także współpracy z generalnym wykonawcą, gdyż od niego także zależy to, jak dalece można odejść od bazowego projektu konstruktorów budynku. Nieprzypadkowo Solec Residence ma konstrukcję słupowo-płytową, albowiem jest to najkorzystniejsze, najbardziej elastyczne rozwiązanie dla tych klientów, którzy pragnęli łączyć dwa lub trzy apartamenty zarówno w poziomie, jak i w pionie


- komentuje kwestię zmniejszonej liczby apartamentów prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki.

Solec Residence to kompleks, który w swoim najwyższym punkcie ma dziesięć kondygnacji. Inwestycja o powierzchni użytkowej wynoszącej 14 000 mkw. oferuje 94 nowoczesne apartamenty. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar, która zakończy prace budowlane w przyszłym roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.