Solec Residence, czyli Kryształ Powiśla już gotowy


2017.03.13
Autor: Urbanity.pl
Wielofunkcyjny kompleks apartamentowy Solec Residence w Warszawie uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Deweloperem jest firma Sawa Residence, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Karmar.

Pierwotnie apartamentowiec Solec Residence miał oferować 113 mieszkań, jednak pod wpływem opinii klientów, pomniejszono ilość apartamentów do 94. Deweloper postanowił połączyć po dwa i trzy lokale zarówno w poziomie, jak i pionie. Kompleks, oprócz mieszkań oferuje również biura apartamentowe.

Elewacja inwestycji składa się z wysokogatunkowych kamieni - wapnia i granitu. Budynek położony jest na działce o powierzchni 3 295 metrów kwadratowych przy ulicy Solec 18/20.

Północno-zachodnia ściana kompleksu przylega do południowo-wschodniej ściany zabytkowej kamienicy z 1904 roku przy ul. Solec 20a. Sawa Apartments poddała bardzo pieczołowitej renowacji elewację tej kamienicy. Prace przebiegały pod nadzorem służb konserwatorskich. W kamienicy odtworzono pilastry oraz zrekonstruowano pierwotną barwę elewacji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.