Inwestycje małopolskie

Forum

 • Wioletta Gość
  Jeżeli są tutaj mieszkańcy Konopnicka City Park to zapraszam do nowo utworzonej grupy na Facebooku.
 • Migacz Gość
  Czy może ktoś coś wie nowego? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 • Love Gość
  Juz z ziemi wychodza- wszedzie teraz tak szybko to buduja ze domy powstaja jak grzyby po deszczu
 • BeBe Gość
  Odbiór pewnie był, otwarcie może i było 17.01, ale na pewno nie było to otwarcie WC. Byłam 1.02 i niestety wszystkie WC zamknięte na klucz. Klientom zostają pobliskie krzaki? Skandal.
 • Paweł markiewicz Gość
  Zanizanie szkod wprowadzanie klienta w blad wmawianie i stosowanie w kosztorysie blednych informacju ze byly wydawne w sprawie opinie przez serwis mojej marki gdzie mam oswiadczenie serwisu ze nie bylo zadnej opini wprowadzanie recznie danych przez rzeczoznawcow dodakowo zamienniki roboco godziny zanizone 200% naprawy według azt s ne wedlug producent itd itd karygodne moje auto Mercedes Benz 2013 nie stary golf gdzie mozna takie triki stosowac
 • Gonzo Gość
  Moja opinia na temat dewelopera:
  Mieszkanie kupiłem na początku roku 2018 natomiast odbiór miałem pod koniec tego samego roku z czego termin oddania określony przez umowę deweloperską był styczeń-luty 2019. Deweloper wyrobił się przed czasem (i to znacznie). Odbiór techniczny bez problemów, wykryto 3 wady i wszystkie wady zostały usunięte przez dewelopera (zaznaczam że wady to tzw drobnostki, pokazane deweloperowi trochę w formie czepiania się). O każdych zmianach byłem na bieżąco informowany przez dewelopera. Oczywiście minusem jest fakt że osiedle się znacznie rozrośnie a droga dojazdowa do osiedla jest wąziutka i chyba szybko się to nie zmieni. W sumie dewelopera polecam.
 • Ania Gość
  Co to za nazwa? Deweloper nazwał ją właśnie tak, chyba dlatego ze została wybudowana w miejscu parku. Tam nie ma żadnych parków!

zobacz więcej...