Inwestycje małopolskie

Forum

 • Kuba Gość
  Przyjrzałem się inwestycji. Pomijając fakt że budynek wygląda bardzo dobrze z umową już tak nie jest.
  Inwestor obecnie podpisuje umowy rezerwacyjne, w których brakuje podstawowych informacji i zabezpieczeń dla kupującego. Po pierwsze umowa rezerwacyjna zostaje podpisana przed wydaniem konspektu informacyjnego dot. budynku, brak informacji o wykonawcy inwestycji, brak informacji o standardzie wykończenia mieszkań, brak informacji co do statusu gruntu i ksiąg wieczystych. W końcu brak jakiegokolwiek zapewnienia w umowie, o gwarancji terminów czy ceny (lub procentowej możliwości zmiany ceny).

  Wszystko jest na etapie załatwiania i ustalania a umowy rez. są już podpisywane. Jeśli tak się zaczyna to nie wróżę niczego dobrego na zakończenie inwestycji.

  Wygląda to tak jakby inwestor zbierał sobie informacje z rynku na temat popytu, by po wygaśnięciu umowy rezerwacyjnej ustalić ceny na nowym poziomie.
 • Ha ha hahacz Gość
  http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/biurowce-w-krakowie-rosna-jak-grzyby-po-deszczu_34321.html

  Proszę zobaczyć, jaki piękny plagiat
 • Ranik Gość
  Budynek ładny, miejsce fajne, rozkład mieszkań i pomieszczeń funkcjonalny.
 • Tomek Gość
  Wbrew powyższym opiniom, nie napotkałem żadnych problemów we współpracy z tym deweloperem. Czyżby konkurencja próbowała namieszać? Kierując się zdrowym rozsądkiem, oceniam współpracę na bardzo pozytywną, zarówno pod kątem kontaktu jak i wywiązywania się z obowiązków.
 • Król Gość
  @up chyba inaczej rozumiesz Skyline xd
 • Janek 1111 Gość
  Ogolnie na tym.os to.same baciory pijoki.imprezowicze ibachory adhd tylko.nie pracuja a z brzuchami.chodza bez przerwy plodne jak.maciory po 5 i.nawet wiecej ale poco.pracowac jak 500plus istnieje haha debile
 • Sep Gość
  Z tego co wiem to w tym miejscu budują co innego i zdecydowanie brzydszego. Już tęsknię za tym projektem

zobacz więcej...