Inwestycje małopolskie

Forum

 • Lol Gość
  Gosc dobry z tym zeszowem maja 5000m2 powierzchni biurowej i miastem wiezowcow ahahahahahaha. Ile ludzi u was pracuje w BPO 100 osob? Goral w Asseco na weekendy?
 • złodziej Gość
  złodziej
 • Ostrzeżenie Gość
  Uważajcie na Murapol artykuł w Wyborczej z dziś wszystko wyjaśnia, mieszkania sprzedane ludzie zapłacili kasę, wyremontowali, mieszkaja, jednak z winy developera do dziś nie mają aktów własności, choć w akcie notarialnym termin był określony na koniec marca 2019 r. Pomijając standard wykonania całej inwestycji który jest poniżej wszelkich standardów, kto ma czas niech się przejedzie i zobaczy jak chociażby wykonana jest kostka brukowa między blokami:

  https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25376686,rok-temu-kupili-mieszkania-w-duzej-inwestycji-na-woli-do-dzis.html?fbclid=IwAR07ZBwR0benNxkp8n6Lm3QpsaN79g-XTRvzyXEo0l6a2Iyu3--4CYidolo
 • Aga Gość
  Problem z gołebiami które zanieczyszczają parapety mieszkań. Niestety nie działają odstaszacze w postaci plastikowych kruków.
 • Hm Gość
  Obstawiam 11-15 tys
 • Max2 Użytkownik
  W Osiedlu Sliczna 30 nie można żyć.Od 06.30 codziennie rozpoczyna się atak śmieciarek co trwa godzinę zanim wysortują maszynowo wszystkie śmieci od czego dosłownie ziemia się trzęsie.Walenie w kubły,szum maszyn i paru śmieciarek jednocześnie.Po 22.00 natomiast zaczynają się studenckie imprezy na balkonach czyli wycie,wrzaski i pijackie bełkoty co konkretnie może trwać do rana.Mimo usilnych próśb administracja osiedla ma to w głębokim poważaniu.Po 6 latach nie wyspania i znoszenia nieustannych wrzasków i hałasów musiałem się wyprowadzić bo nerwowo nie dałem rady.

zobacz więcej...