Inwestycje małopolskie

Forum

 • Obserwator Gość
  Podane informacje mijają się z faktami. Mamy marzec 2020 a końca budowy nie widać . Poprzednia firma która rozpoczęła budowę poległa ( głównie finansowo ) na etapie surowym częściowo zamkniętym . Dwa lata zupełnie NIC się nie działo. Dopiero na początku br.wznowiono prace ale zaczęto od napraw niedopatrzeń poprzedniego wykonawcy . Tak czy inaczej do zakończenia budowy i oddania do użytku jeszcze „kawał drogi”
 • Marlena Gość
  Dzień dobry, jestem zadowolona z mieszkania. Deweloper wywiązał się z planów i obietnic. Mieszka się komfortowo, nasz synek jest bardzo zadowolony bo wreszcie ma swój własny pokój. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie.
 • Mieszkaniec Gość
  Nie polecam - ciągłe problemy z hydroforem, które deweloper "rozwiązuje" od roku (!!!), przecieki w garażu, wiecznie zepsuta wentylacja, czujki ruchu zapalające się w połowie korytarza (wycieczki w ciemnościach), uszkodzone forniry drzwi wejściowych (wszystkich!), nieszczelne okna - pasmo ciągłych usterek i zwodzenia przez dewelopera.
 • PATRYK Gość
  wśród głównych najemców znalazł się m.in. hipermarket o powierzchni powyżej 2 500 m2, salony modowe, operator RTV AGD, drogeria, apteka, salon sportowy, punkty gastronomiczne i salon fitness

  Galeria Podhalańska: Hipermarket E.Leclerc

  TAK BĘDZIE.
 • PATRYK Gość
  Color Park Nowy Targ:

  INFORMACJE DODATKOWE

  na terenie centrum znajdzie się supermarket Stokrotka hipermarket budowlany OBI, galeria handlowa, kino wielosale 4 sale Multikino, punkty usługowe i gastronomicznym, restauracja ?drive thru? oraz stacja benzynowa
  9 października 2017 roku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego
 • Architektortura Użytkownik
  Piękna sprawa. Świetne nawiązanie do art deco. Całe szczęście nie będzie to kolejny szklany kloc, jakich pełno powstaje w Warszawie.
 • Architektortura Użytkownik
  kto na to pozwolił..

zobacz więcej...