Inwestycje nowotarski

 • Zakończono komercjalizację Dekady Nowy Targ
  2014-10-16 10:35:06 Zakończono komercjalizację Dekady Nowy Targ

  Podpisana niedawno umowa najmu z siecią Martes Sport, obejmująca lokal o powierzchni 338 mkw., oficjalnie zakończyła proces komercjalizacji centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada Nowy Targ.

 • Centrum Handlowe Color Park powstanie w Nowym Targu
  2014-06-04 08:04:27 Centrum Handlowe Color Park powstanie w Nowym Targu

  W Nowym Targu, bezpośrednio przy "Zakopiance" powstanie największe na Podhalu centrum handlowe pod nazwą Color Park. Obecnie trwa komercjalizacja powierzchni handlowej. Oddanie galerii do użytku planowane jest na IV kwartał 2015 roku.

 • 2007-04-24 10:30:04 ABM Solid i Resbud z kontraktem w Nowym Targu

  Firma ABM Solid wraz ze spółką Resbud wykonają roboty budowlano-montażowe I i II etapu Budowy Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznego Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Wartość podpisanego kontraktu to 7,43 mln zł.

 • 2007-04-19 21:54:18 Ruszyła budowa centrum badawczego w Nowym Targu

  Ruszyła realizacja budowy centrum dydaktyczno-bibliotecznego Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która mieści się w Nowym Targu. Koszt inwestycji, która wybudowana będzie w ciągu czterech lat, to 43 mln zł.

Forum

 • MM37 Gość
  Postuluje o wiadukt ! Na skrzyżowaniu przy Zakopiance jest mega niebezpiecznie. Wypadki tam ciągle są. Czy tego nikt nie widzi? Czemu nie pomyślał tam nikt o tym wcześniej????
 • PATRYK Gość
  Color Park Nowy Targ:

  INFORMACJE DODATKOWE

  na terenie centrum znajdzie się supermarket Auchan, hipermarket budowlany OBI, galeria handlowa, kino wielosale 4 sale CINEMA 3D, punkty usługowe i gastronomicznym, restauracja ?drive thru? oraz stacja benzynowa
  9 października 2017 roku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego
 • https://www.facebook.com/pages/Spotted-Dekada-Nowy Gość
  Dali byście jakieś foto jak teraz wygląda

zobacz więcej...