Nowy Targ z hotelem sieci B&B Hotels

2019.10.22

Sieć wygodnych hoteli ekonomicznych zawitała na Podhale, gdzie 1 października br., trzygwiazdkowy hotel Casa stał się jednym z siedmiu obiektów w Polsce zarządzanych przez Grupę B&B Hotels.

Sieć hoteli B&B Hotels jest obecna w Polsce w takich miastach jak Katowice, Kraków, Łódź, Toruń, Warszawa czy Wrocław. Teraz dołączył do tego grona Nowy Targ na Podhalu, gdzie w historycznym centrum miasta otwarty został kolejny obiekt tej sieci.

Przy Galerii Nowotarskiej, na działce przy ulicy Królowej Jadwigi, spółka B&B Hotels Polska wynajęła przestrzeń zajmowaną dotąd przez trzygwiazdkowy hotel Casa. Oferta sieci wzbogacona została o 76 pokoi z ofertą śniadaniową na ósmym piętrze, nowoczesne centrum konferencyjne dla 300 osób oraz bar wraz z panoramiczną restauracją „Casa ino Nostra”.

Zmotoryzowani goście hotelu B&B w Nowym targu mogą korzystać zarówno z naziemnych, jak i podziemnych miejsc parkingowych,

Sieć B&B Hotels nieustannie poszukuje nowych lokalizacji dla kolejnych swoich hoteli.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Jjj
  Gość
  2019-10-22 12:08:58
  Ciekawe kto dna o ten hotel o personel i czystość bo można zwymiotowac jak się korzysta z ubikacji bo tak brudno a okna to chyba myte szmatką z podłogi tragedia nie wspomnę o obsłudze restauracji to już w ogóle totalne nie porozumienie

 • Ado
  Gość
  2019-10-22 20:51:24
  Syf kila i mogiła. Pokoje klaustrofobiczne. Lipa po całości.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.