Inwestycje małopolskie

Forum

 • Pan Prawicowiec Gość
  Ja cię kręcę! Po tylu latach wreszcie ukończyli ten wieżowiec. Tyle trzeba było czekać.
 • krk Gość
  Wizualizacja jest niezgodna z rzeczywistością. Przed planowanym budynkiem znajduje się zespół garaży należących do prywatnych właścicieli ,tak jak i działka na której znajduje się cały kompleks garaży. Nie są one własnością inwestora i nie ma on żadnego prawa do tego terenu. Wizualizacja jest wprowadzaniem potencjalnych nabywców w błąd.
 • Sąsiadka Gość
  Niestety muszę się zgodzić . Niestety nie wiem czym jest to klepisko obok pseudo placu zabaw utwardzone jakąś plastikową siatką. Katalog który dostałam przy zakupie wyglądał znacznie lepiej. W głowie mi się nie mieści jak przy takiej inwestycji można pożałować grosza na otoczenie. Jak tylko zawiąże się wspólnota musimy domagać się od dewelopera aby dokończył prace w okół budynku. Do zobaczenia na pierwszym zebraniu wspólnoty.
 • Pan Prawicowiec Gość
  Kraków to drugie największe miasto w Polsce. Zasługuje na wieżowce nawet powyżej 160 metrów wysokości. Kraków musi się jakoś rozwijać.
 • Fiki Gość
  Na wizualizacji jak zwykle deweloper "zapomniał" postawić wielkich, wyjących wentylatorów i pomieszczeń technicznych z nich związanych na dachu. Ci co kupią mieszkania na ostatnich piętrach nieżle się zdziwią przy odbiorze mieszkania.
 • Jas Gość
  Tak narobcie sobie wiecej bachorzyskow my tam.juz nie mieszkamy i mamy sw spokoj niech sie dubca i robia bachory jestesmy przeszczesliwi ze wynieslismy sie z tamtad a tam.smrod barycz i plodoroby pijoki i dupcyngoery azpiana z geby wam leci nawet babom.wstyd paranoja z hujami z chrobrego zwlaszcza 22/16lub22/14
 • krk Gość
  Przecież pisali, że nikt się nie wycofuje! Po co powtarzacie fakenewsy??? Schodzicie na poziom pudelka czy co?

zobacz więcej...