Inwestycje w Krakowie

Forum

 • rasmus Gość
  Tak właśnie działa dobry deweloper, że sprzedaje mieszkania zanim one fizycznie powstana. Ale na taka renome pracowali przez ostatnie 20-30 lat.
 • Gość Gość
  Bryła budynku spoko, szkoda że deweloper nie wykonał zapowiadanej na wizualizacji elewacji - brak zastosowanych paneli imitujących drewno na balkonach. Balkony zostały tylko pomalowane na kolor żółty...
 • Lol Gość
  Gosc dobry z tym zeszowem maja 5000m2 powierzchni biurowej i miastem wiezowcow ahahahahahaha. Ile ludzi u was pracuje w BPO 100 osob? Goral w Asseco na weekendy?
 • Ostrzeżenie Gość
  Uważajcie na Murapol artykuł w Wyborczej z dziś wszystko wyjaśnia, mieszkania sprzedane ludzie zapłacili kasę, wyremontowali, mieszkaja, jednak z winy developera do dziś nie mają aktów własności, choć w akcie notarialnym termin był określony na koniec marca 2019 r. Pomijając standard wykonania całej inwestycji który jest poniżej wszelkich standardów, kto ma czas niech się przejedzie i zobaczy jak chociażby wykonana jest kostka brukowa między blokami:

  https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25376686,rok-temu-kupili-mieszkania-w-duzej-inwestycji-na-woli-do-dzis.html?fbclid=IwAR07ZBwR0benNxkp8n6Lm3QpsaN79g-XTRvzyXEo0l6a2Iyu3--4CYidolo
 • Aga Gość
  Problem z gołebiami które zanieczyszczają parapety mieszkań. Niestety nie działają odstaszacze w postaci plastikowych kruków.

zobacz więcej...