Oficjalne otwarcie DoubleTree by Hilton Wroclaw

2016.08.11

10 sierpnia br., otwarty został należący do sieci Hilton Worldwide, hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, który mieści się w kompleksie OVO. Obiekt położony jest na działce przy ulicy Podwale 84.

Wrocławski Hilton oferuje 189 pokoi i apartamentów, w tym apartament prezydencki oraz nowoczesny Executive Lounge. Hotel mieści się w kompleksie OVO Wrocław, w pobliżu Rynku, na ulicy Podwale. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia GSARCH-Gottesman Szmelcman.

Dla gości przygotowano strefę relaksu, która składa się z SPA, klubu fitness oraz basenu. Ta część hotelu zostanie udostępnia jeszcze w tym roku. Dodatkowo DoubleTree by Hilton Wroclaw oferuje OVO Bar & Restaurant ze stanowiskiem "live cooking". Hotelowe lobby ma widok na zielone patio, a wszystko dopełnione zostanie muzyką wykonywaną przez DJ'a.

W budynku znajdziemy również zaplecze konferencyjne, salę balową o powierzchni 317 mkw. i wysokości do 5,5 m, z możliwością podzielenia na trzy mniejsze sale. Jeszcze w tym roku otwarte zostanie również hotelowe kasyno.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.