Coraz bliżej końca budowy OVO Wrocław

2016.02.09

Zgodnie z harmonogramem postępuje budowa kompleksu wielofunkcyjnego OVO Wrocław, który ma mieć swoją premierę w połowie bieżącego roku. Inwestorem projektu jest spółka Wings Properties.

Obecnie na budowie wrocławskiego kompleksu pracuje około 550 osób. Na parterze OVO trwają prace wykończeniowe części restauracyjnej. Gotowa jest posadzka z kostki brukowej, a obecnie montowany jest Corian i drewniane obudowy na ścianach.

Większość prac budowlanych prowadzona jest wewnątrz obiektu, gdzie trwa intensywne wykańczanie OVO Wrocław. Na poziomie -2 dalej prowadzone są prace w sali balowej i głównej kuchni 5-gwiazdkowego hotelu należącego do międzynarodowej sieci DoubleTree by Hilton.

Na parterze budynku trwa także wykańczanie hotelowej restauracji oraz lobby biurowego i apartamentowego. Posadzka z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków, jest już w całości gotowa, natomiast poziom zaawansowania prac na sąsiadującym z restauracją patio wynosi obecnie 70 proc. Na piętrach hotelowych - 1 i 2 - kontynuowany jest montaż mebli i prace wykończeniowe. Ostatnie prace wykończeniowe trwają też na piętrach apartamentowych.

Generalnym wykonawcą prac jest firma Eiffage Budownictwo Mitex, a za projekt architektoniczny, który nadzoruje paryskie biuro Gottesman-Szmelcman Architecture, odpowiada pracownia JSK Architekci.

Oddanie kompleksu OVO Wrocław do użytku zaplanowano na połowę br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Ovo Wrocław, JSK Architekci, Eiffage Polska Budownictwo, Wings Properties

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.