Dobra sprzedaż lokali w kompleksie OVO Wrocław

2016.01.28

Inwestor kompleksu wielofunkcyjnego OVO Wrocław poinformował, że na cztery miesiące przez oddaniem inwestycji do użytku sprzedane zostały już 154 z 170 apartamentów.

Lokale mieszkalne w OVO Wrocław znajdują się na trzech najwyższych piętrach, w tym na ostatnim, szóstym, mieszczą się najbardziej luksusowe penthouse'y. Dotychczas swoich nowych nabywców znalazły 154 lokale, czyli 91 proc. wszystkich. W sprzedaży pozostało zaledwie szesnaście o metrażach od 58 do 220 metrów kwadratowych. Ceny apartamentów oscylują w granicach od 13 do 17,5 tys. zł za mkw.

We wrocławskim kompleksie na sprzedaż jest również powierzchnia biurowa. To nietypowe na polskim rynku rozwiązanie, ponieważ większość powierzchni - około 90% - przeznaczona jest na wynajem. Do tej pory, wykupionych zostało 8 z 28 biur przy cenie za ok. 11 tys. zł metr kwadratowy. Lokale biurowe zostały zaplanowane na trzecim piętrze, pod apartamentami. Powierzchnia biurowa obiektu to 3850 mkw., a większość pomieszczeń ma metraż około 100 mkw.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks, w którym oprócz apartamentów, znajdują się również biura oraz 5-gwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Wszystko uzupełnione jest restauracją, centrum fitness z basenem oraz lokalami usługowymi

Oddanie inwestycji do użytku nastąpi za cztery miesiące. Obecnie bryła budynku jest niemal gotowa, pozostał tylko montaż kilku elementów elewacji z białego Corianu. Najwięcej prac prowadzonych jest we wnętrzach. To głównie prace wykończeniowe, jak układanie wykładzin oraz tapet w pokojach hotelu DoubleTree by Hilton czy wykańczanie tarasów przy apartamentach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.