Inwestycje dolnośląskie

Forum

 • SkyScraperCity Gość
  Na stronie są nieaktualne wizualizacje. Bardzo proszę o podmianę.
 • Wrocławianin Gość
  Dwa budynki to nie osiedle! Ktoś tu chyba na głowę upadł. Zresztą Wrocław ma nazwane swoje osiedla: Huby, Gądów, Klecina. Nazywanie jakiegoś miejsca zabudowy osiedlem jest śmiesznym małomiasteczkowym nieporozumieniem.
 • Bonzo Gość
  Brawo! Czas na kolejne rewitalizacje! Szklarska Poręba to piękna miejscowość tylko ludzie mieszkający w niej utkwili mentalnie w latach złotej komuny! Podejście do życie na zasadzie po co robić i tak turyści przyjadą i dadzą zarobić już się SKOŃCZYŁO! Obecny klient chce zapłacić ale jest też wymagający. Wymaga dobrych warunków zakwaterowania, dobrej kuchni i napitku, spa i innych OBCYCH wam niestety słów. U was wszystko jest na zasadzie minimum wkładu maksimum zysków! Nawet parking pod główną zimową atrakcją czyli wyciągiem to jakieś klepisko gdzie wiecznie stoi woda i jest błoto... jakoś Świeradów potrafił zadbać o klienta i postawił wspaniały obiekt! U was głęboka KOMUNA!
 • Bonzo Gość
  I tu też miejscowi tylko biadolą! Nie pomyślą, że rozwój Szklarskiej Poręby wymusi chociażby modernizację oczyszczalni. Wy niestety też będziecie musieli pójść z duchem czasu! Przyjmowanie na beznadziejnych kwaterkach w cenie luksusowego hotelu i prowadzenie lokali gdzie serwowana jest żywność drugiej kategorii przechodzi już do historii. Chcieliście przechytrzyć nas a przegraliście z kretesem...
 • Bonzo Gość
  Niestety! Ludzie chcą coraz to lepszych warunków, lepszej kuchni, basenów, saun, spa i innych atrakcji dostępnych w luksusowych hotelach. Biadolenie ludności miejscowej nic tu nie pomoże! Czasy kwaterek i zdzierania za nie jak za hotele 5* się skończył i już nie wróci...
 • Sąsiad z Karłowic Gość
  A co to takiego tajemniczego i ciekawego dzieje się na tej budowie ? POMPY SPALINOWE I ELEKTRYCZNE WODĘ WYPOMPOWUJĄ z budowli od kilkunastu chyba dni a może i tygodni kilku.- dzień i noc bez przerwy. Może Wy coś wiecie. Czyli zalewa garaże co pod ziemią 2 metry.
  Ja wiem tyle, że w latach 50 XX wieku blisko obok był staw a następny w ogródkach działkowych tuż przy ul. Żmigrodzkiej. A gdy budowali bloki 10 piętrowe przy ul. Bończyka to nie wcale nie kopali dołu pod fundamenty. Zebrali tylko humus i wylewali ławy fundamentowe. Bloki nie mają zagłębionych piwnic. Pożyjemy - zobaczymy co dalej. Ogrody z wędkowaniem.
 • Werto Gość
  Wspólczena architektura = makabryła. Szkoda miejsca na takiego gniota.

zobacz więcej...