Inwestycje dolnośląskie

Forum

 • Radek Gość
  Super - cieszę się bardzo, że Jagodno się rozbudowuje i powstają nowe osiedla. Jak wprowadzałem się kilkanaście lat temu to nic nie było. Jedynym problemem będzie droga Wrocław - Strzelin - Wrocław , bo obecna chociaż nowo wybudowana jest zaprojektowana przez "człowieka o bujnej wyobraźni". Może też kiedyś pojedzie tramwaj, który obiecali zrobić do 2010 roku a teraz do 2022 roku.
  Ale też jest plus, bardzo fajny chodnik oraz ścieżka rowerowa. Dlatego zawsze można wybrać tą opcję od stania w korkach. Na niej Cię nie zablokują...
  Szerokiej drogi
 • Piotr Gość
  Przed zakupem radzę przeanalizować kilka punktów, które pomogą w podjęciu decyzji zamieszkania w Żernikach Wrocławskich:

  1. Korki na wszystkich drogach wylotowych w kierunku Wrocławia ( przy oddaniu wszystkich osiedli na Jagodnie oraz uruchomieniu linii kolejowej przy wiadukcie kolejowym przy ul. Buforowej droga stanie).
  2. Brak miejsc w lokalnej szkole i przedszkolu.
  3. Niska oferta spędzania wolnego czasu w miejscowości.
  4. Zaniedbanie przyległego mini parku oraz nocne biesiady w nim się odbywające,
  5. Brak wody, na który skarżą się mieszkańcy już w chwili obecnej,
  6. Niewydolna ( ciagle ograniczana przez władze gminy) komunikacja miejsca.
  7. Brak inwestycji w miejscowości.
  8.W miejscowości nie ma żadnej ścieżki rowerowej.
  9. Ceny.
 • Jakub Gość
  Cyt. z opisu: "W najbliższej okolicy znajduje się Nasze Osiedle, planowane jest Osiedle Meteos i budowane jest Osiedle Przy ulicy Przejazdowej."
  Tylko nikt nie planuje dojazdów do tych wszystkich osiedli, więc jeśli lubicie stać autami w korkach na Sołtysowickiej i Poprzecznej, to zdecydowanie polecam te miejsca
 • franc Gość
  rzecz gustu, od frontu całkiem nieźle wygląda, mi się nawet podoba
 • Damian Karwisz Gość
  Jak to możliwe, że każdy kolejny projekt jest gorszy? Ta czapa na szkołę to by była zbrodnia przeciwko ludzkości, czy projektant nie ma za grosz gustu i wyczucia estetyki?
 • Krzysztof Gość
  Obornicka 81A
  Akustyka wewnętrzna w mieszkaniu jest na bardzo niskim poziomie. Nie mieszka się tylko z
  Domownikami ale również z sąsiadami z góry i z boku.
  Nie tylko moje mieszkanie tak ma. Na grupie zgłosiłem problem to zareagowało16 osób.
 • Bul Gość
  Mówi się, że inwestorzy robili co mogli, żeby uzyskać przychylność urzędników. Zapraszali do Szarotki, razem z burmistrzem zachęcali i zachwalali na sesjach. Czy tylko chodzi o zrobienie z Dusznik polskiego Davos - czy raczej stoją za tym innego rodzaju interesy? Niebawem wszystko się okaże. Panowie inwestorzy i urzędnicy mają o czym myśleć po nocach.

zobacz więcej...