Inwestycje lubański

 • W Lubaniu działa już galeria miejska InBag
  2017-02-24 07:21:11 W Lubaniu działa już galeria miejska InBag

  W czwartek 23 lutego br., swoją premierę miał park handlowo-usługowy InBag w Lubaniu, w województwie dolnośląskim. Budynek został zrealizowała firma INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

 • Startuje budowa inwestycji InBag w Lubaniu
  2016-04-26 09:25:24 Startuje budowa inwestycji InBag w Lubaniu

  Firma Mirbud została generalnym wykonawcą projektu handlowo-komunikacyjnego InBag w Lubaniu, którego inwestorem jest Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp.

 • Park Hadlowy z funkcją dworcową w Lubaniu
  2014-01-21 11:25:22 Park Hadlowy z funkcją dworcową w Lubaniu

  To już kolejny projekt Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych, InBap. Tym razem zostanie zrealizowana inwestycja w Lubaniu, zaraz po Bartoszycach i Szamotułach. Na dawnym dworcu PKS i przylegającej do niego działce przy Placu Szarych Szeregów i ul.Dworcowej wybudowany zostanie park handlowy o łącznej powierzchni ok.4,5 mkw z m.in. parkingiem na 100 miejsc postojowych.

 • 2007-11-10 10:35:32 W Świeradowie powstanie aquapark

  Miasto pod Izerskim Stogiem będzie nie tylko miało kolej gondolową, lecz także park wodny. To efekt porozumienia zawartego między miastem a Grupą Kapitałową Sobiesława Zasady.

Forum

 • dach_eurokontrakt Gość
  Firma Eurokontrakt Sp. z o.o. z Jeleniej Góry wykonywała dach płaski balastowany żwirem oraz pokrycie dachowe z blachy systemowej na rąbek stojący na tej inwestycji, jak również ślusarkę aluminiowo-szklaną i stolarkę stalową. Wyszło super - referencje firmy Eurokontrakt można zobaczyć na http://eurokontrakt.eu/index.php/referencje-eurokontrakt

zobacz więcej...