Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • Mieszkam obok Gość
  Dalej wygląda na nieskończone. Czasem ktoś się na budowie kręci
 • Fuj Gość
  Otwierane okna! No,no...
  Mają fantazję ci architekci.
 • Komenrarz Gość
  Nie udalo sie przez dwa lara wszystkiego wynajac to trzeba niby artykol napisac....
 • ttt Gość
  To osiedle to jak kurnik tylko że dla ludzi. Masakra architektoniczna ani stylu ani gustu ani pomyślunku w planowaniu przestrzennym - grunt to upchac jak najwiecej ludzi i na tym zarobić to jest strategia deweloperska a Vantage Dewelopment jest tego przykładem i te rozreklamowamne koszmarne promenady!
 • Endi Gość
  Nareszcie ikona Wrocławia wraca do sławy
  Tylko dlaczego tak późno
 • Wujek Dobra Rada Gość
  Osobom planującym zakup mieszkania na osiedlu Miasto Ogród Karłowice radzę, aby dopytały dewelopera o następujące kwestie:
  1. Czy to prawda, że na osiedlu jest aż 6 (!) naziemnych miejsc parkingowych i czy wszystkie one są miejscami dla niepełnosprawnych ?
  2. Czym spowodowana była wielotygodniowa akcja wypompowywania dużej ilości wody z terenu budowy (najpewniej z garaży podziemnych), która miała miejsce wiosną tego roku? Czy deweloper wykonał wcześniej ekspertyzę poziomu wódgruntowych w tej okolicy? Jakie kroki podjął, aby w garażach nie było wody/zagrzybienia?
  3. Czemu na ścianie budynku od strony przedszkola przy ul. Bonczyka elewacja wciąż nie jest położona (albo dopiero się do tego zabierają)?, choć w pozostałych częściach budynku była położona już dawno temu Czy ma to zwiazek z pkt 2? Czy trzeba było osuszać ściany?
  Warto też zwrócić uwagę na liczne błędy projektowe budynku (np. okna w głębokich zagłębieniach, okna wychodzące na przeciwległą ścianę itp).
 • Miree Wilwarin Gość
  A gdzie można składać o to mieszkanie plus?

zobacz więcej...