Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • QQ Gość
  Tyle miesięcy wszystkich zwodzili premiera roku, która trwała w sumie ze 2 lata...ze względu na braki formalne. W pierwszym mailu zapewniali, że mają ponad 1000 chętnych, tylko w sumie po złożeniu w całość wszystkiego tj. Ciasnota, balkon w balkon, ogrody to chyba te ogródki działkowe, co z okna można oglądać, olewanie klientów, cena za m2 pokrywająca opóźnienie w uzyskaniu pozwoleń, itd., także mało kto chciał być już łosiem i z 79 mieszkań sprzedało się w tej wielkiej premierze aż 20 mieszkań, a w rezerwacji aż 9 mieszkań :)
 • Luka Gość
  Dzień Dobry,

  Też mam pytanie do ewentualnych nabywców lokali przy tej inwestycji.

  Pozdrawiam.
 • Wojtek Gość
  73 metry niższa wieża i 140 metrów wyższa
 • Apartamenty skowronie Gość
  Potwierdzam na Brossa wygląda to dramatycznie. Budynek dopiero co został oddany do użytku, a wiecznie jakieś komplikacje. Brak spadku i izolacji (JAKIEJKOLWIEK) na balkonach przez co w mieszkaniach wychodzą mokre plamy na ścianach sufitach i podłogach. Zalany garaż, woda leje się ciurkiem dosłownie. Nieszczelny dach, antrosole na ostatnich kondygnacjach zalane. Kątów prostych brak na jakiejkolwiek ścianie. Balustrady na balkonach niezgodne z BHP odginają się na boki jak kartka tektury nawet o 15 cm. Ekipa z bazaru, co próbują naprawić to jest tylko gorzej.
 • Kamil Gość
  Potwierdzam poprzednią opinię na temat tego dewelopera - u tego dewelopera klient dosłownie gotowy by kupić mieszkanie jest traktowany jak intruz. Kontakt z deweloperem poprzez jego przedstawicieli Pana Mateusza i Panią Katarzynę na bardzo słabym poziomie - długie oczekiwanie na odpowiedź i brak konkretów. Już podczas wizyty na inwestycji Państwo przedstawiciele dali po sobie poznać, że coś jest nie tak. Twierdzili, że mieszkanie nie ma ostatecznie potwierdzonej rezerwacji, zwodzili nas grając na czas aż ostatecznie, przestali odpowiadać. Jeśli ktoś lubi widok ekranów akustycznych autostrady albo widok i zapach oleju z warsztatu samochodowego obok to może znajdzie coś dla siebie. Nie polecam ze względu na sasiedztwo, ale przede wszystkim ze względu na żenujący poziom obsługi klienta przez tego dewelopera.
 • Doris Gość
  Czy ktoś może mi napisać jaka była cena za metr w stanie deweloperskim?
 • Mmm Gość
  Strasznie zapracowani , w godzinach urzędowania siedzą na FC , budżetówka za nasze pieniądze .

zobacz więcej...