Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • Tajemniczy klient Gość
  Polecam apartament na 8 p..przestronny z łazienką aneksem dużym łożem i sofa apartament nie duży ale bardzo ładny strefa sypialna świetny pomysł zasłony dające efekt trochę prywatnosci
  gdyby przyjechać np w 3-4 os na tym apartamencie jest pokój wystarczający...same plusy ładne wnętrze duży balkon świeży i pachnący pokój z łazienka z kabiną przeszklona wszystko nowe ..są dodatki kawa cukier herbata itp...cisza i spokój i w dobrej lokalizacji..
  apartament blisko do centrum sklepy itp...w zasadzie pod nosem .. cena zaskoczyła mnie super niska jak na taki komfort szok . Polecam i będę wracała na pewno...
 • Navi Gość
  Nie ma co zakładać od razu najgorszego. Oddane tereny zielone na Kępie wcale nie popadły w ruinę i nadal są zadbane i cieszą mieszkańców. Robić park i dobrze będzie!!!
 • Stefa Gość
  Osiedle Vena to m.inn. budynek po szpitalu na ul. Poniatowskiego 2, a konkretnie klinika z oddziałami angiologii i gastroenterologii.
  Nigdy nie zamieszkalabym w takim miejscu.
 • ls Gość
  już nawet brak komentarzy. market przetrwa i jeden dzień dłużej
 • gość Gość
  UUU Wrocław widzę będzie drugim po Warszawie miastem jeżeli chodzi o wieżowce w Polsce.
 • Mieszkaniec Karłowic Gość
  5 grudnia 2022 a stara willa z czasów PRL stoi nadal. I po co taka wielka reklama ,że budują, zbudują, że zdjęcia z budowy. Jakie zdjęcia - toż to komputerowa wizualizacja czyli chciejstwo projektanta i inwestora. Widocznie teren ze starą willa nie sprzedany no i może wreszcie ktoś mądry w urzędzie nie zgodził się na kolejny blok na Karłowicach, obojętnie mały czy duży. I bardzo dobrze ,ze nie budują jeszcze tej "Willi Karłowice"., aby nigdy.
 • 3linden Gość
  I co dalej?

zobacz więcej...