Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • te77 Gość
  no szału nie ma... tzn jak na to miejsce szału nie ma. szkoda, deweloper pójdzie dalej a miasto z tym zostanie
 • Michal88 Użytkownik
  Witam , jestem włascicielem mieszkania w budynku Pułaskiego 8, szukam kontaktu do innych włąścicieli w celu ogarnięcia temtu z pożarem i zarządcą .
 • InvestMap.pl Gość
  Projekt jest zarzucony, w tym miejscu powstanie mieszkaniówka. Proszę o zmianę statusu
 • Magdalena Gość
  Jak to mozliwe, ze na terenie przeznaczonym pod powierzchnie handlowe (zgodnie z planem zagospodarowania) powstanie kolejne osiedle mieszkaniowe?
  Tarnogaj jak tlenu potrzebuje sklepu wielkopowierzchniowego, ktory mogl wlasnie powstac na tym terenie zgodnie z pierowtnym przeznaczeniem!!

  Polecam przeczytac:
  https://gazetawroclawska.pl/deweloper-kupil-duzy-teren-na-wroclawskim-tarnogaju-co-tam-powstanie/ar/c1-15962603


 • ba Gość
  Z tego co wiem budowa najwyższego budynku została wstrzymana i są małe szanse na jego budowę w przyszłości.Przesycenie powierzchniami biurowymi.
 • Mieszkaniec Gość
  Proszę pisać prawdę o Mezonetowcu. To nie jest jeden budynek a Dwa osobne budynki. Mają dwie osobne klatki wejścia do budynków. Każdy z budynków ma swoją wspólnotę mieszkaniową. Jeden budynek to 9/10 a drugi 11/12. Nie wszystkie mieszkania mają 70 m bo w budynku 9/10 górna galeria to są mieszkania zrobione z suszarni itd i one mają ponad 70 a nawet ok 100 . Nie prawda jest też że na dwóch budynkach jest tylko 54 mieszkania po stronie 9/10 jest 28 mieszkań a po stronie 11/12 jest ok 36 Więc jak ktoś pisze artykuł, który notorycznie jest kopiowany z innych redakcji bez faktycznego opisu mieszkańców.

zobacz więcej...