Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • mariano Gość
  Wizualizacje i projekt kozacki. Ale papier przyjmie wszystko. Czekamy na real.
 • mariano Gość
  W porównaniu do oazy straszna bieda wizualna. Te czarne plastikony są okropne. Naprawdę wszystko musi być jak najtaniej?
 • Bluu Gość
  amicae, zawsze zaskakują mnie kreatywne sposoby aby wspomnieć o swoich uprzedzeniach w kompletnie nie związanym temacie.
 • kasia Gość
  Cieszę się, że Robyg zainwestował we Wrocław. Rodzice mieszkają na osiedlu Robyga w Gdańsku i są bardzo zadowoleni. Jestem ciekawa tego osiedla, zobaczymy jak się rozkręci.
 • Bluu Gość
  Dopiero teraz dowiedziałem się że to nie jest stary budynek a nowy, mi się strasznie podoba, biały dach według mnie tylko dodaje mu osobowości. Wszystko budynki w tej okolicy są pięknymi zabytkami ale właśnie przez to ten ich nie dominuje, każdy prezentuje coś pięknego, to moje zdanie ale według mnie on komplementuje okolice.
 • WERTO Użytkownik
  Co to za TOWER - przeciez ma tylko 15 Pieter I jest niewiele wyższy od zwykłaych bloków na Popowicach czy Nowym Dworze?? Rozumiem gdyby przekroczył 100m!
 • ALek Gość
  Do Adi i Arek,
  proponuję przed zakupem popytać mieszkańców ,którzy kupili od tego dewelopera. Ja np. mam od początku odebrania mieszkania problem z garażem- zalany sufit, bo były źle zrobione schody do domu, teraz walczę z grzybem i mokrą ścianą. Fekalia wypłynęły nam w garażu!!!! bo ponoć zapchaliśmy wc, po wezwaniu WKO okazało się , że w studzience były kamienie z obróbki studni. Przy montażu karniszy , zaczęła lecieć nam woda z sufitu, (takie niespodzianki:-) okazało się , że deweloper montował stropy , które były zalane przez deszcz.....
  Także stresów było i nadal jest niemało...
  Ciekawe co jeszcze wyjdzie...

zobacz więcej...