Inwestycje jeleniogórski

Forum

 • Maniek Gość
  Włodarze Szklarskiej Poręby mają gdzieś mieszkańców najlepiej jak by wszyscy wyprowadzili się że swojego miejsca zamieszkania.
  Deweloperzy mogą wszystko widać to na każdym kroku choć na blokadach samochodów . Po sezonie swoim mieszkańcom można założyć , a koło Radison osiedle Podgórze cały czas parkują na zakazie i po mimo wielokrotnie zgłaszanej sytuacji do służb zero interwencji. Mieszkańcy mają zdjęcia i nagrania jak drogówka interweniuje przy kolizji ciężarówki a Na odcinku 200 metrów zakazu parkowania nie idzie się ruszyć bo aut nastawiane. Drogówka oczywiście sobie odjeżdża. Jeśli mieszkańcy nie wyjdą na ulice to dalej będzie tylko gorzej.
 • Kamil Gość
  System modułowy, który był popularny w latach 1960-1989, ponownie budzi zainteresowanie. Budowlańcy twierdzą, że takie bloki wyprzedził swoje czasy.
 • Borys Gość
  Byliśmy tu na początku roku. Rewelacyjny pobyt! Super lokalizacja, bardzo dobre warunki pobytu: czysto i przyjemnie. Bardzo fajna baza do dalszych wypadów. Polecam :)
 • orzech Gość
  Zgadzam się z przedmówcą, obiekt takich rozmiarów nie powinien powstać w miejscu o takim charakterze. Wygląda jak kupa betonu na zboczu góry. Czy za samowolę budowlaną nie ma paragrafu?
 • olek Gość
  wielkie rzeczy moja ciocia ma identyczny dom tez ma w tej wiekszej oszklonej czesci kryty basen i tez ma czesc domu polozona na malym jeziorze...i co teraz zatkało???
 • Jajca Gość
  ksmlgsal zamknij ryj oszołomie bo ci śmierdzi z ryja.Zaatakowałes mnie to ci odpowiem że jestes chuj dziwka szmata i kutas.Baran to cie zrobił a koza urodziła gnoju w dupe rżnięty.

zobacz więcej...