Inwestycje w Szklarskiej Porębie

Forum

 • Michał Gość
  Zdrojowa Invest, na której potrzeby w 2014 roku gmina Szklarska Poręba zmieniła plan zagospodarowania przestrzennego, dając możliwość zabudowy na wysokość 20 metrów oraz zwiększając parametry zabudowy działki, dzielnie unikając kar umownych (naliczanych dla gminy) za przekroczenie terminu realizacji, w nosie mając opinie i decyzje konserwatora zabytków (realizowała niezaakceptowany przez organ nadzoru konserwatorskiego wygląd elewacji, płaski dach, niezgodny z zapisami planu) nie pilnowała także placu budowy, który śmieciem objął całą okolicę. Dziwię się, że oddano do użytku ten condohotel, skoro jest tyle wątpliwości co do tej inwestycji. Pewnie wziął górę nacisk prawniczo-finansowy.
 • Maniek Gość
  Włodarze Szklarskiej Poręby mają gdzieś mieszkańców najlepiej jak by wszyscy wyprowadzili się że swojego miejsca zamieszkania.
  Deweloperzy mogą wszystko widać to na każdym kroku choć na blokadach samochodów . Po sezonie swoim mieszkańcom można założyć , a koło Radison osiedle Podgórze cały czas parkują na zakazie i po mimo wielokrotnie zgłaszanej sytuacji do służb zero interwencji. Mieszkańcy mają zdjęcia i nagrania jak drogówka interweniuje przy kolizji ciężarówki a Na odcinku 200 metrów zakazu parkowania nie idzie się ruszyć bo aut nastawiane. Drogówka oczywiście sobie odjeżdża. Jeśli mieszkańcy nie wyjdą na ulice to dalej będzie tylko gorzej.
 • Kamil Gość
  System modułowy, który był popularny w latach 1960-1989, ponownie budzi zainteresowanie. Budowlańcy twierdzą, że takie bloki wyprzedził swoje czasy.
 • olek Gość
  wielkie rzeczy moja ciocia ma identyczny dom tez ma w tej wiekszej oszklonej czesci kryty basen i tez ma czesc domu polozona na malym jeziorze...i co teraz zatkało???

zobacz więcej...