Inwestycje w Szklarskiej Porębie

Forum

 • Abcd Gość
  Masakra jakaś, od wielu lat urzędnicy mówią, że w Szklarskiej brakuje wody, gazu itd. Lecz nowe apartamenty dostają przywilej! Na temat tego burmistrza to brak mi słów. Co do kasty rządzących to jest jedna wielka klika! Oni mogą i korzystają, a ty zwykły szary obywatel nie możesz postawić nawet domka holenderskiego, na swojej działce, bo w Szklarskiej brakuje wody i gazu. Lecz każdy apartamentowiec ma wybudowany basen! SKANDAL!!!!
 • Seba Gość
  a mnie tam sie podobq i w niczym mi nie przeszkadza
 • Maniek Gość
  Włodarze Szklarskiej Poręby mają gdzieś mieszkańców najlepiej jak by wszyscy wyprowadzili się że swojego miejsca zamieszkania.
  Deweloperzy mogą wszystko widać to na każdym kroku choć na blokadach samochodów . Po sezonie swoim mieszkańcom można założyć , a koło Radison osiedle Podgórze cały czas parkują na zakazie i po mimo wielokrotnie zgłaszanej sytuacji do służb zero interwencji. Mieszkańcy mają zdjęcia i nagrania jak drogówka interweniuje przy kolizji ciężarówki a Na odcinku 200 metrów zakazu parkowania nie idzie się ruszyć bo aut nastawiane. Drogówka oczywiście sobie odjeżdża. Jeśli mieszkańcy nie wyjdą na ulice to dalej będzie tylko gorzej.
 • Kamil Gość
  System modułowy, który był popularny w latach 1960-1989, ponownie budzi zainteresowanie. Budowlańcy twierdzą, że takie bloki wyprzedził swoje czasy.
 • olek Gość
  wielkie rzeczy moja ciocia ma identyczny dom tez ma w tej wiekszej oszklonej czesci kryty basen i tez ma czesc domu polozona na malym jeziorze...i co teraz zatkało???

zobacz więcej...