Latem tego roku otwarty zostanie DoubleTree by Hilton we Wrocławiu

2016.05.05

Katem tego roku oficjalnie otwarty zostanie czwarty hotel DoubleTree by Hilton w Polsce. Tym razem marka należąca do sieci Hilton Worldwide pojawi się w wrocławskim kompleksie OVO, który kilka dni temu został oddany do użytku.

DoubleTree by Hilton Wrocław mieścił się będzie na pięciu kondygnacjach kompleksu OVO. Łącznie powstało 189 pokoi i apartamentów, w tym Apartament Prezydencki z atrakcyjnym widokiem na Park Słowackiego oraz Executive Lounge. Na parterze mieści się recepcja, lobby oraz restauracja i bar z otwartą kuchnią typu "live cooking". Dodatkowo na pierwszym poziomie budynku znajduje się strefa biznesowa z siedmioma salami konferencyjnymi na 200 osób.

Inwestor zaplanował również otwarte 24 godziny na dobę centrum fitness z basenem i saunami oraz salą balową o powierzchni 317 metrów kwadratowych.

Obecnie trwają już ostatnie prace wykończeniowe w DoubleTree by Hilton Wrocław, który swoją oficjalną premierę będzie miał latem bieżącego roku. Marka ta obecna jest już w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

DoubleTree by Hilton Wrocław mieści się w bliskim centrum miasta, obok Galerii Dominikańskiej i biurowca Dominikański. Kompleks OVO został zaprojektowany przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.