Gdańska Officyna nowym biurem dla Sollers Consulting

2020.08.06

Sollers Consulting otworzył biuro w budynku biurowym Officyna w Gdańsku. W pierwszej fazie rozwoju nowej lokalizacji firma zatrudni blisko 90 specjalistów.

Sollers Consulting jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się w doradztwie biznesowym oraz wdrażaniu oprogramowania. Interdyscyplinarne zespoły Sollers do tej pory wsparły w zwiększaniu cyfrowego potencjału ponad 80 grup finansowych, w tym Allianz, AXA, LV =, BNP Paribas Cardif, Basler, Generali, Zurich, Santander Consumer Bank czy ING.

Nowe biuro w Gdańsku ma powierzchnię ponad 1 000 mkw. i znajduje się w biurowcu Officyna, którego deweloperem jest firma Torus. Najemcy w transakcji doradzała firma Savills. W pierwszym etapie rozwoju firmy w nowym biurze zatrudnionych zostanie prawie 90 specjalistów, jednak w późniejszej fazie liczba pracowników wzrośnie.

Officyna to gdańska inwestycja biurowa w dzielnicy Wrzeszcz, która zaoferuje łącznie 12 300 mkw. powierzchni do wynajęcia. W pierwszym etapie inwestycji, który oddany został do użytku pod koniec sierpnia ubiegłego roku, wybudowany został kameralny, pięciopiętrowy budynek biurowo-usługowy zlokalizowany przy al. Grunwaldzkiej. W parterze biurowca mieszczą się lokale usługowe o łącznej powierzchni prawie 900 mkw. Powyżej znajdują się biura o łącznej powierzchni 4 200 mkw.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski Architekci. Na początku 2021 roku oddany zostanie do użytku II etap Officyny.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.