Inwestycje pomorskie

Forum

 • user1KG Użytkownik
  Ruszyła budowa nareszcie!
 • Adam Gość
  Co za profanacja! Zabytkowe obiekty zostaną nadbudowane jakimiś prymitywnymi nowoczesnymi szklakami?! To niedopuszczalne, jak konserwator zabytków może na to zezwalać? Hańba!
 • Adam Gość
  "Po kolejnej nieprzespanej nocy- Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego! "

  Ty gnoju co ty sobie wyobrażasz, liczy się dla ciebie tylko czubek własnego nosa a nie rozwój Gdańska! A tak niby narzekamy na biedę, a jak miasto ma się niby rozwijać jak nic nie budują? Jak możesz życzyć zawalenia dźwigu, to może komuś śmierci życzysz? Co? Masz gdzieś rozwój miasta, ważne jest tylko żeby się dobrze spało. Większe niż ty mają ludzie problemy! Poza tym ci, którzy są zatrudnieni na budowie, mają rodziny, dzieci do wykarmienia. Pracują dla dobra ogółu społeczeństwa głópi egoisto.
 • user1KG Użytkownik
  Status można już zmienić na w budowie a ponadto kilka nowych inwestycji:
  1 http://nest-house.pl/pl/kamienica-nest-house (w budowie)
  2 http://www.polservice.gda.pl/pl/osiedle-regatta (zatwierdzone)
  3 http://wolfstechfund.com/najnowsza-inwestycja-wolfs-gdynia-cisowa-ulica-janowska-44/ (planowane)
  4 https://3cityinvest.pl/przemyska-60-64/ (w budowie)
  5 https://dom.trojmiasto.pl/Kostki-3-i846.html (w budowie)
 • Forum Radunia Gość
  Duża ta Forum Radunia...
 • Starogardzianka Gość
  Ta galeria to jakaś pomyłka. Zaparkowałam samochód na parkingu przed galerią i poszłam na solarium. Po czym wlatuje za mną jakiś gość i mówi do mnie, że mu za parking nie zapłaciłam! Korzystam z usług solarium w galerii, nie poszłam sobie do miasta. Szczyt bezczelności. Galeria upadnie lata moment właśnie przez takie akcje. Myślę, że solarium przeniesie się gdzieś indziej, tak samo fryzjer. Klienci wolą wybierać sie do fryzjera czy solarium, gdzie mogą swobodnie zostawić samochód.
 • Em Gość
  Czy będzie basen dla dzieci ??

zobacz więcej...