Inwestycje kwidzyński

 • Pozwolenie na realizację Galerii Metro Kwidzyn
  2018-12-05 13:35:22 Pozwolenie na realizację Galerii Metro Kwidzyn

  W przyszłym miesiącu rozpocząć ma się budowa Galerii Metro Kwidzyn, której inwestorem jest spółka Metropolitan Investment.

 • W Kwidzynie powstanie Galeria Metro
  2018-08-06 11:36:46 W Kwidzynie powstanie Galeria Metro

  Pod koniec tego roku rozpocznie się budowa centrum handlowego z funkcją rekreacyjną w Kwidzynie pod nazwą Galeria Metro. Inwestorem jest spółka Metropolitan Investment.

 • W Kwidzynie powstanie centrum handlowe Metropolitan Park
  2017-09-26 12:04:20 W Kwidzynie powstanie centrum handlowe Metropolitan Park

  W przyszłym roku rozpocząć ma się budowa nowego budynku handlowego w Kwidzynie - Metropolitan Park. Za koncepcję architektoniczna odpowiada Pracownia Architektoniczna MOFO, a inwestorem jest firma Metropolitan Investment.

Forum

 • QlawnMETRO Gość
  Kpina tylko 35-36 sklepów z czego kilka jak CCC zwieje z LIWY nie ma co kpina tyle m2 powierzchni po WZPOW to już lepiej było osiedla dalej budować, gdy jakakolwiek galeria z Gdańska czy Bydgoszczy jak FOCUS ma ok 120 sklepów jak i tu będzie "chińczyk" niech sami tam chodzą teraz są korki na ulicach a doszło osiedle i teraz będzie kolejne centrum handlowe. Żadna renomowana marka nie zagości tu dla porównania ALFA Grudziądz ma ok 90 sklepów. lepiej było stawiać kryte całoroczne lodowisko, kolejną pływalnię bo dostać się na obecne nie można.
 • ja Gość
  pamięta ktoś może kiedy został otwarty Kaufland w kwidzynie?
 • herubin Gość
  Witam
  Byłem w Parku kilka razy. Obsługa szczyt bezczelności i arogancji. Nigdy się nie odezwali pomimo, że zostawiałem kontakt. Prezes poprzedni i terazniejszy nieosiagalni.

zobacz więcej...