Inwestycje w Gdyni

Forum

 • Budowa wstrzymana? Porzucona? Gość
  Czy budowa budynku zostala wstrzymana lub porzucona? Od dłuższego czasu w okolicy nic sie nie dzieje, a szkoda, pozostanie nam betonowy kloc
 • Czekamy na to jest rok 2023 Gość
  Czytaj nazwe
 • mini Gość
  Inwestycja ukończona. Ciekawe jakie faktyczne koszty bo powszechnie wiadomo, że Budimex dodatkowo przycina grube procenty na "klejmsach" a zatrudniają tam tyle samo prawników co inżynierów. Nie zdziwiłbym się gdyby faktyczny koszt jakie poniosło miasto Gdynia przekroczył 100 milionów
 • hej dziwaku Gość
  masz wrażenie że na dizjanie się znasz ale na ludziach to nie bardzo
 • Anastasiia Gość
  Nie polecam zdecydowanie zakupu mieszkania w kompleksie Hossa na Placu Unii w Gdyni. Przede wszystkim tutaj jest straszna wentylacja, która wydaje nie do zniesienia hałas. Wiele razy prosiliśmy o rozwiązanie tego problemu, a ich mistrz pojawiał się raz w miesiącu i musieliśmy codziennie dzwonić, żeby zwrócili na nas uwagę, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Mówił, że coś robi, ale w rezultacie przyszedł pewnego razu i powiedział, że sprawa pozostaje zamknięta i nic nie zrobi.
  Co do okien - są takie, że hałas ulicy i samochodów przenika do środka nawet w mieszkaniach znajdujących się daleko od drogi. U sąsiadów sytuacja z oknami nie jest lepsza, zdjęcia z czatu grupowego dodam poniżej.
  Oddzielny rozdział - windy. Ciągły brud, który pokrywa ściany, drzwi i guziki, powoduje bardzo nieprzyjemne uczucie. Guziki do wywołania windy się zacinają, co dodaje swoje niewygody.
  Na klamkach drzwi prowadzących na parking, jakby zastygł dawno niewyprany brud, i nikt na to nie zwraca uwagi.
  A teraz o tym, co przekracza wszelkie opisy. Ze względu na niedokończony budynek w pobliżu, po zmroku zaczynają aktywnie biegać szczury.
  Nie znajduję słów, żeby wyrazić, jak bardzo żałuję tego zakupu w tym miejscu. Wszystko wokół wskazuje na to, że administracja kompletnie olewa was i wasze prośby. Moja rekomendacja - trzymajcie się z dala od tego miejsca.
 • gość Gość
  Jestem ciekaw jak 270 miejsc parkingowych ma w jakikolwiek sposób pomóc/pobudzić ruch? Usuwacie parking pod Teatrem Muzycznym pod hasłem "rewitalizacji" gdzie po drugiej stronie rośnie zapuszczony i niezagospodarowany Park Rady Europy.
  Uniemożliwiacie dojazd do Świętojańskiej, cały ruch tam umiera a 270 miejsc i nowy park mają zaradzić problemom, które sami tworzycie

zobacz więcej...