Inwestycje w Gdyni

Forum

 • E.N.D. Gość
  A ja uważam, że to nie jest kwestia polityki miasta/państwa/urzędu. Wieżowce w manifestacja siły gospodarczej miasta/aglomeracji/regionu/państwa. Gdynia, choć stanowi część jednego z największych w kraju okręgów przemysłowych nie jest, aż tak znacząca jak Gdańsk. Jednak w lidze miast nie-wojewódzkich jest liderem, pod względem tych budynków. W Sosnowcu są 2, 2 w Bytomiu, w Tychach 3, w Redzie jeden - a w Gdyni Wikipedia podaje ich 9.
 • Kamil Gość
  Tul! - otóż to! W Polsce wieżowców jest bardzo dużo, tylko są rozproszone. np. w USA są one zawsze obok siebie, ale w Polsce jest z tym inaczej, ze względu na inną budowę miast. Jeśli spojrzysz na listę wieżowców w Gdańsku to się dowiesz, że jest ich wiele:https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najwyższych_budynków_w_Trójmieście.
  Gdańsk to jeden z tych miast w Polsce, gdzie wieżowców jest najwięcej. Ustępuje Katowicom czy Poznaniowi, a wyprzedza Wrocław czy Kraków.
 • Rafal Gość
  Hm dobrze ze przybędzie nowy obiekt,dzwoniłem i wszystkie pomieszczenia są już wynajęte przez sieciowki typu Kik, Pepco itd, no ale jeśli to ma już być otwarte w maju 2020 no to już powinni kopać dziurę na fundamenty. Cisza spokój nic się nie dzieje
 • WAW Gość
  max 55 metrów wysokości a ci już wanleli 200 metrów haha
 • wrzsien 2019 Gość
  grudzien 2045
 • dzidek Gość
  Dokładnie gdzie tam port był? Chcesz czy nie za kilkadziesiąt lat powstanie zupełnie nowy port w pełni zautomatyzowany, gdzieś na wysokości Żarnowca, na pełnym morzu. A tereny portowe w Gdyni pójdą pod drapacze chmur. Wiem MR, że byś wolał aby na Dalmorze dalej przerabiali mączkę rybną i smrodzili na całe centrum, ale to se ne vrati
 • Kamil Gość
  To nie zasługa władz miasta. Większość kapitału Gdyni jest w rękach prywatnych.

zobacz więcej...