Inwestycje w Gdańsku

Forum

 • user1KG Użytkownik
  Ruszyła budowa nareszcie!
 • Adam Gość
  Co za profanacja! Zabytkowe obiekty zostaną nadbudowane jakimiś prymitywnymi nowoczesnymi szklakami?! To niedopuszczalne, jak konserwator zabytków może na to zezwalać? Hańba!
 • Adam Gość
  "Po kolejnej nieprzespanej nocy- Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego! "

  Ty gnoju co ty sobie wyobrażasz, liczy się dla ciebie tylko czubek własnego nosa a nie rozwój Gdańska! A tak niby narzekamy na biedę, a jak miasto ma się niby rozwijać jak nic nie budują? Jak możesz życzyć zawalenia dźwigu, to może komuś śmierci życzysz? Co? Masz gdzieś rozwój miasta, ważne jest tylko żeby się dobrze spało. Większe niż ty mają ludzie problemy! Poza tym ci, którzy są zatrudnieni na budowie, mają rodziny, dzieci do wykarmienia. Pracują dla dobra ogółu społeczeństwa głópi egoisto.
 • Forum Radunia Gość
  Duża ta Forum Radunia...
 • Em Gość
  Czy będzie basen dla dzieci ??
 • Krótka Gość
  Świetny projekt w bardzo dobrej lokalizacji. Godnie zdobi Gdański krajobraz.
 • Gość Gość
  Za co to przebudują jak tam tylko kradną była organika teraz zmienili sobie nazwę ale ci sami ludzie co byli to są kradli i kraść będą komornicy nic nie zabiorą bo niby inny właściciel a widać że nadal ten sam tylko metody zmienili by szybciej i wjęcej kraść pozatrudniali sobie kolegów by firmy zakładali i teraz robią grube przekręty Dyrektor to dopiero kombinator ciekawe czemu Policja się nie zajmuję takimi oszusta niedość że łapufki to nadodatek oszuści

zobacz więcej...