Inwestycje w Gdańsku

Forum

 • Miner Gość
  Dla mnie Nowa Letnica jest jednym z faworytów, bo szukam mieszkania w Gdańsku i bardzo mi się to osiedle podoba! Mieszkają tu też nasi znajomi i nie narzekają, więc to może być dobry wybór, o ile trafi się fajne mieszkanie :)
 • Anonimowy do Adam Gość
  Ogarnij sie chłopie, sam byś wrzeszczał, jakby ci ktoś nie dawał spać, a nie wyzywasz jeszcze gościa od gnojów i egoistów
 • Kamil Gość
  My zdecydowaliśmy się na Nadmotławie i nie żałujemy :) Bardzo fajna okolica, sąsiedzi i w porządku budynek. Naprawdę nie mamy powodów do narzekań.
 • Kamiś Gość
  Mieszkamy tu z rodziną 2+2 i bardzo pozytywnie :) Poza bardzo drobnymi usterkami przy odbiorach, to wszystko w najlepszym porządku.
 • Tomek4 Gość
  Potwierdzam, również smart home w zestawie przekonał mnie do tej inwestycji, choć ogólnie też jest bardzo ciekawa :)
 • xglosx Gość
  Jakimś cudem komentarze tutaj są praktycznie identyczne w porównaniu do komentarzy na innych stronach pod tą inwestycją, a zwłaszcza ten z przebieraniem nogami. Ciekawe dlaczego?
  1. Nadal nie mają pozwolenia na budowę. Termin był 31.01.2020. Oczywiście oddanie budynków do użytku już zostało przesunięte o 4 miesiące, a jeszcze nie zaczęli budowy.
  2. Okłamywanie klientów w żywe oczy (rzekomo otrzymanie pozwolenia na budowę przesunęło się przez coronavirusa haha)
  3. Z informacji, które można znaleźć w internecie, to nie pierwsze przesunięcia dewelopera przy inwestycjach i jest to norma. Podawane terminy są tylko chwytem marketingowym.
  4. Wykończenie części wspólnych na osiedlach oddanych do użytku woła o pomstę do nieba, polecam przejechać się chociażby na Słoneczną Morenę- wciąż nowe osiedle.
 • am-33 Gość
  Mieszkamy, polecamy - długo czekaliśmy na własne mieszkanie, ale jesteśmy szalenie zadowleni wyborem Moreny - warto było czekać:)

zobacz więcej...