Playsoft otwiera biuro w biurowcu Officyna w Gdańsku

2019.10.14

Gdański budynek biurowy Officyna stał się nowym miejscem dla pracowników firmy Playsoft, która zajmuje się tworzeniem gier na urządzenia mobilne.

Firma Playsoft przeniesie na przełomie roku swoje gdańskie biuro do niedawno wybudowanego biurowca Officyna przy alei Grunwaldzkiej. Producent takich gier jak Superbrawl Universe, Nickelodeon, oraz Vineyard Valley wynajął prawie 420 mkw. powierzchni, a umowa obowiązywała będzie przez 60 miesięcy. Najemcy w transakcji doradzała firma CBRE.

Officyna to nowy produkt na rynku nieruchomości biurowych, który idealnie pasuje do wielkości naszej firmy. Naturalnie znajdujemy w nim świetne dopasowanie do oferowanej przestrzeni. Jesteśmy również bardzo podekscytowani powrotem do Wrzeszcza, dzielnicy, w której 15 lat temu założyliśmy naszą firmę
powiedział: Pierre Olivier Monteil, szef Studia

Officyna to czteropiętrowy budynek o charakterze biurowo-usługowym, który znajduje się przy alei Grunwaldzkiej w dzielnicy Wrzeszcz. Biurowiec oferuje prawie 4 200 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia oraz blisko 900 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej na parterze. Na ostatnim pietrze budynku znajdują się tarasy.

Gdański budynek certyfikowany jest w amerykańskim systemie LEED na poziomie Gold. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro APA Wojciechowski Architekci, a konsultantem ds. LEED jest VvS | Architects & Consultants.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.