Wieżowiec nad skrzyżowaniem dwóch linii metra ma zarządcę


2022.02.10
Autor: Urbanity.pl
Nowoczesny biurowiec Central Point w Warszawie, który pod koniec 2021 roku został oddany do użytku ma już nowego zarządcę.

Colliers przejął w zarządzanie Central Point, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy skrzyżowaniu dwóch głównych arterii - ul. Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Jest to flagowa inwestycja firmy Immobel Poland.

Central Point oferuje 19 400 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej na 21 kondygnacjach, z czego 18 000 mkw. to biura, a ponad 1 000 mkw. przeznaczono pod działalność handlowo-usługową. Na czterech podziemnych i dwóch naziemnych kondygnacjach znajduje się parking samochodowy na 80 stanowisk.

Biurowiec przy ulicy Zielnej 37, nad skrzyżowaniem dwóch linii metra został zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa, o czym świadczy uzyskany certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. W biurowcu dostępne są m.in. punkty ładowania samochodów elektrycznych, udogodnienia dla rowerzystów, jak parking, szatnie i prysznice. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kazimierski i Ryba we współpracy z biurem Arquitectonica.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.