Dwa piętra w wieżowcu Central Point z elastycznymi biurami BeIN Offices


2022.04.01
Autor: Urbanity.pl
Grono najemców biurowca Central Point w centrum Warszawy poszerzyło się o operatora powierzchni biurowych i przestrzeni coworkingowych - BeIN Offices.

BeIN Offices powered by biznesHUB jest właścicielem sieci biur serwisowanych, funkcjonujących w czterech polskich miastach. W swojej ofercie firma ma elastyczne powierzchnie biurowe i przestrzenie coworkingowe o najwyższym standardzie obsługi klienta jak i wyposażenia.

Kolejnym biurowcem, w którym dostępne będą usługi tego operatora będzie Central Point, flagowy projekt belgijskiego dewelopera Immobel Polska. W wieżowcu BeIN Offices zajmie 1 900 mkw. powierzchni na 8. i 9. piętrze budynku. Najemcę w toku negocjacji umowy najmu wspierał lokalny zespół reprezentacji najemcy Cushman & Wakefield Polska. Wynajmującego, firmę Immobel Polska w transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza JLL.

Central Point to nowoczesny biurowiec klasy A, który oferuje prawie 20 000 mkw. przestrzeni do pracy. Wieżowiec znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, na skrzyżowaniu głównych arterii, ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej, w miejscu przecięcia się dwóch linii metra. Inwestycja zrealizowana została zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Biurowiec w Śródmieściu oferuje szereg ekologicznych rozwiązań, a najemcy mogą korzystać z takich udogodnień jak infrastruktura dla rowerzystów czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. W kompleksie znajduje się także 80 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.