Bird & Bird w Central Point. Międzynarodowa kancelaria w ścisłym centrum Warszawy


2022.04.13
Autor: Urbanity.pl
Działająca na całym świecie kancelaria prawna Bird & Bird wynajęła biuro w samym centrum Warszawy. Firma prawnicza zajmie trzy piętra w wieżowcu Central Point.

Posiadająca 30 biur własnych w 21 krajach na całym świecie kancelaria prawna Bird & Bird podpisała umowę najmu z belgijskim deweloperem Immobel i stała się jednym z najemców biurowca Central Point w centrum Warszawy. W wieżowcu firma wynajęła 2545 mkw. powierzchni na trzech piętrach budynku. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.

Dział doradztwa budowlanego i projektowego Savills będzie w imieniu najemcy odpowiadał za zarządzanie projektem i koordynację prac wykończeniowych związanych z aranżacją biura.

Central Point to flagowa inwestycja biurowa belgijskiego dewelopera w Polsce, zlokalizowana przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, w miejscu, w którym przecinają się dwie linie metra. Biurowiec przy Zielnej oferuje około 18 000 mkw. przestrzeni do pracy klasy A. Wieżowiec został oddany do użytku pod koniec 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.