Warszawa kolejnym punktem na mapie światowej ekspansji firmy Keyloop


2021.12.21
Autor: Urbanity.pl
Dwa najwyższe piętra w wieżowcu Central Point zajmie firma Keyloop, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Międzynarodowa firma Keyloop, która posiada 40 biur w 28 krajach, otworzy swoje pierwsze biuro także w Polsce. Siedziba mieściła się będzie w wieżowcu Central Point przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w centrum Warszawy.

Keyloop jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Pierwsze biuro w Polsce mieściło się będzie w niedawno oddanym do użytku biurowcu Central Point, gdzie pracownicy zajmą dwa najwyższe piętra budynku, a dokładniej 21 oraz 22, które jest antresolą. Łącznie firma zajmie 1687 mkw.

Central Point to nowoczesny i ekologiczny wieżowiec w centrum Warszawy, który wybudowany został przez Immobel Polska. Biurowiec oferuje prawie 20 000 mkw. przestrzeni do pracy, ze średnią powierzchnią jednego piętra wynoszącą około 1 000 mkw.

W środku biurowca znajdziemy wiele ekologicznych rozwiązań takich jak: szybkobieżne windy, punkty ładowania pojazdów elektrycznych czy nowoczesny system oświetlenia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.