Pierwsza firma wprowadza się do biurowca Central Point w centrum Warszawy


2021.11.15
Autor: Urbanity.pl
Kancelaria prawna Wolf Theiss jest pierwszym najemcą, który wprowadza się do flagowego projektu biurowego firmy Immobel Poland z Belgii.

W centrum Warszawy mieści się nowe biuro wiodącej europejskiej kancelarii prawnej w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

W biurowcu Central Point przy Marszałkowskiej 107 firma zaaranżowała swoje nowe biuro o powierzchni ponad 1 500 metrów kwadratowych wraz z ekskluzywnym tarasem o powierzchni około 150 mkw. Pracownicy kancelarii Wolf Theiss zajmują przestrzeń na IV i V kondygnacji biurowca - to dwa pierwsze spośród dwudziestu dwóch pięter dostosowanych do pracy..

Central Point to nowy biurowiec, który oferuje biura do pracy w najwyższym standardzie technicznym klasy A. Inwestycja posiada certyfikat zrównoważonego rozwoju BREEAM Excellence. U zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej powstał budynek, który oferuje prawie 20 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia na 22 kondygnacjach, z czego 18 000 mkw. to przestrzeń biurowa.

Biurowiec w centrum Warszawy został zaprojektowany przez architektów Kazimierski i Ryba we współpracy z biurem Arquitectonica, natomiast projekt wnętrz biura jest dziełem pracowni In Design. Inwestorem jest belgijski deweloper Immobel Poland.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.