Sprawna komercjalizacja warszawskiej Galerii Młociny

2018.02.06

Wiosną 2019 roku, Galeria Młociny w Warszawie przywita pierwszych klientów. Na ponad rok przed otwarciem wielofunkcyjnego centrum na Bielanach, poziom komercjalizacji wynosi 75 proc.

Powstająca Galeria Młociny to wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe, która jest inwestycją joint venture pomiędzy EPP, do którego należy 70% udziałów. Echo Investment jest właścicielem pozostałych 30% udziałów oraz odpowiada za budowę i wynajem..

W galerii znajdzie się 220 sklepów i punktów usługowych, pomieszczenia biurowe, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

Wśród najemców Galerii Młociny znajdą się takie marki jak grupa Inditex, TK Maxx, H&M, C&A, Media Markt czy fitness Calypso. Inwestor zakłada, że jeszcze przed otwarciem, centrum handlowe będzie w pełni wynajęte.

Za projekt architektoniczny odpowiada Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates. Pierwsze prace budowlane na działce przy Trasie Mostu Północnego, rozpoczęły się w październiku 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.